دانلود Hook 1.04 – بازی پازل و فکری قلاب (هوک) برای اندروید

انتشار: 16 شهریور 1396
ورژن: 1.04
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Hook 1.04 – بازی پازل و فکری قلاب (هوک) برای اندروید

اگر شما هم جزو دوستدار بازی های پازل (فکری) هستید؟ پس حتما بازی عالی و زیبای هوک ا از دست ندید! Hook قلاب یک بازی جدید در سبک بازی های فکری و پازل که برای گوشی های اندروید عرضه شده است. این بازی به تجربه ای از چالش های فکری عالی و ساده را فراهم می کند که در آن شما شاهد محیط ساده و جذاب از یک بازی پازل خواهید بود. هیچ منو، خیچ دستاوردی دربازی وجود ندارد تنها یک بازی آرام بخش جذابو سرگرم کننده که همانطور از نامش پیداست به صورت قلاب باید پازل ها را حل نمایید و البته بازی دارای 50 سطح زیبا و چالش انگیز می باشد که می توانید شما را ساعت ها سرگرم کند! آخرین و جدیدترین ورژن بازی با لینک مستقیم در ادامه مطب قرار گرفته که می توانید آن را به صورت رایگان دریافت نمایید. این بازی در مارکت گوگل توانسته امتیاز 4.6 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های بازی Hook

  • کم حجم و سرگرم کننده
  • محیط ساده و جذاب بدون هیچ منو و دستاورد!
  • دارای 50 سطح عالی و مختلف
  • مراحل چالش انگیز جذاب با یک نحوه بازی
  • دارای گیم پلی پازل و آرام بخش

دانلود Hook 1.04 – بازی پازل و فکری قلاب (هوک) برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.