دانلود Hokm plus 2.01 – بازی پاسور حکم پلاس برای اندروید – ورژن جدید!

انتشار: 22 فروردین 1397
ورژن: 2.01
دانلود Hokm plus 2.01 – بازی پاسور حکم پلاس برای اندروید – ورژن جدید!

حکم پلاس یک بازی پاسور مجازی برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و تولید شده است. با نصب این بازی در گوشی اندروید خود می توانید سرگرمی فوق العاده ای را به وجود آورید! بازی حکم پلاس طراح شده با سطح های مختلف می باشد که اگر جزو افرادان حرفه ای بازی حکم هستید، می توانید سطح حرفه ای با سطح هوش مصنوعی بالا را بردارید تا قدرت خود را در ان به نمایش بگذارید. اما اگر از کسانی هستید که به عنوان یک فرد مبتدی وارد بازی می شوید؟ شما قادر هستید سطح آسان و ساده را انتخاب کنید و بدون هیچ مشکلی به بازی بپردازید. در کل بازی حکم پلاس طراحی شده با 3 سطح سختی به همراه گرافیک بازی بسیار زیبا می باشد که به گونه ای کامل رایگان است و نیازی نسبت به برای دستسرسی به همه امکانات بازی پول پرداخت کنید! آخرین و جدیدترین نسخه بازی را می توانید از لینک مستقیم و اختصاص دریافت نمایید از بازی کردن لذت ببرید.

ویژگی های بازی حکم پلاس Hokm plus

  • کم حجم با امکانات کاملا رایگان جهت دسترسی
  • محیط های مختلف برای بازی حکم ایرانی
  • امکان بازی کردن تک نفره با هوش مصنوعی
  • امکان تعیین کردن سرعت بازی از لحاظ های مختلف
  • دارای سطح مختلف از هوش مصنوعی آسان، متوسط و سخت (حرفه ای)
  • گرافیک عالی و با کیفیت نسبت به حجم مناسب بازی

دانلود Hokm plus 2.01 – بازی پاسور حکم پلاس برای اندروید – ورژن جدید!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.