دانلود High School Gang 1.0.5 – بازی اکشن باند دبیرستان اندروید

انتشار: 10 خرداد 1397
ورژن: 1.0.5
دانلود High School Gang 1.0.5 – بازی اکشن باند دبیرستان اندروید

High School Gang (باند دبیرستان) یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن با حجم برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که نحوه بازی و داستان جذابی را در اندروید به نمایش می گذارد. جنایت خشونت آمیز در دبیرستان شهر معمولی است و همه چیز توسط یک پانک پوزیشن اجرا می شود. این بسیار خطرناک است و دانشجویان باید از طریق یک درب فلزیاب داخل درب جلو حرکت کنند! شما انتخاب شده اید که صلح را به مدرسه بازگردانید که وظیفه دارید در برابر ستمگران ایستادگی کنید. دوئل و ضرب و شتم باند، شوخی با معلمان، افزایش در صفوف سیستم مدرسه و … از برخی کارهایی است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت. همچنین بازی دارای داستان عاظقانه است که آزادانه در محوطه دانشگاه عاشق یک دختر مربع خواهید شد!

در بازی در کلاس ها برای یادگیری و تسلط بر مهارت های مختلف شرکت خواهید کرد و مانند دانش آموزان عادی به کاوش جهان 3D باز از محیط پردیس واقع بینانهنیز خواهید پرداخت که ابتدای آن ها از اول بازی شروع خواهد شد. بازی High School Gang دارای حجم عالی یعنی 20 مگابایتی می باشد که جذابیت ان بالاتر از برخی بازی های پرحجم و حجیم اندرویدی است که می تواند ساعت ها شما را در دنیای مدرسه سرگرم کند. 4.4 از 5.0 امتیاز کسب شده بازی High School Gang در مارکت گوگل پلی است که هزاران بار نیز توسط کاربران دانلود و نصب شده است.

ویژگی های بازی High School Gang :

– کم حجم با اندازه 19 مگابایتی

– کیفیت عالی نسبت به حجم کم بازی

– تلاش برای کمک به دوستان خود جهت

– شرکت در کلاس ها برای یادگیری و تسلط بر مهارت های مختلف مانند دانش آموزان عادی

– کاوش جهان 3D باز از محیط پردیس واقع بینانه در پا

– پرداختن به دیگر کارهای مختلف

دانلود High School Gang 1.0.5 – بازی اکشن باند دبیرستان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.