دانلود High Heels! 0.8.1 – بازی اکشن پاشنه بلند برای اندروید

انتشار: 26 بهمن 1399
ورژن: 0.8.1
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود High Heels! 0.8.1 – بازی اکشن پاشنه بلند برای اندروید

High Heels! پاشنه بلند یک بازی اکشن و آرکید برای موبایل ها و تبلت های اندروید می باشد که طراحی و منتشر شده توسط استودیو بازی سازی Zynga است. مراقب دیوارها باشید! هرچه پاشنه بلندتر باشید ، فرار از دیوار آسان تر خواهد بود. موانع مختلف در هر سطح وجود دارد که چالش های عالی در انتظار شما هستند! ریل هایی وجود دارد که در آن لغزش را تجربه خواهید کرد و باید مراقب باشید در هنگام عبور دچار مشکل نشوید.

ده ها موارد مختلف بازی وجود دارد که می توانید آن ها را خریداری کنید. برخی از آن ها عبارتند از بال فرشته، گردنبند و غیره. و از همه مهمتر می توانید پاشنه هایی با مدل ها و رنگ های بسیار متفاوت متناسب با سبک خود پیدا و انتخاب کنید. فراموش نکنید شما باید به اندازه کفش های پاشنه بلند در بازی انتخاب کنید تا بتوانید روی تریبون قدم بزنید! گزینه های مختلف در بازی وجود دارد که جذابیت و هیجان عالی را به کاربر ارائه می دهد.

بازی High Heels! در گوگلل پلی توانسته به امتیاز 4.0 از 5.0 با هزاران رای دست یافته و توانسته به تعداد دانلود 5.000.000 از سراسر جهان توسط کاربران دریافت و نصب شود که این آمار نشاندهنده ای جذابیت و سرگرم کننده بازی است.

ویژگی های بازی High Heels :

  • کم حجم و بدون دیتا
  • برخوردار بودن از گرافیک روان
  • وجود موارد مختلف برای خرید از آیتم بال فرشته تا گردنبند محافظ
  • امکان انتخاب کفش پاشنه بلند در رنگ های مختلف و ارتفاع متفاوت
  • سطح های مختلف عبور از ریل تا چوب
  • و …

دانلود High Heels! 0.8.1 – بازی اکشن پاشنه بلند برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.