دانلود Hello Neighbor 1.0 – بازی ماجراجویی سلام همسایه اندروید

انتشار: 5 مرداد 1397
ورژن: 1.0
اندروید: 7.0 به بالا
دانلود Hello Neighbor 1.0 – بازی ماجراجویی سلام همسایه اندروید

Hello Neighbor سلام همسایه یک بازی محبوب در سبک ماجراجویی و نسبتا ترسناک برای پلتفرم و سیستم عامل های مختلف می باشد که به تازگی در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی tinyBuild برای موبایل و تبلت های اندروید عرضه یافته است. در بازی شما شاهد یک همسایه نسبتا ترسناک و عجیب خواهید بود که رفتارهای نا مطلوبی از آن می بینید که از خانه اش نیز صداهای عجیب و غریب می آید! شما به عنوان پسر بچه بسیار کنجکاوید که بتوانید به یزر زمین خانه مرد سبیبل کلفن دسترسی داشته باشید و از کارهای آن سر در آورید. با این هدف شما به سوی خانه مرد خواهید رفت و شاهد چیز های عجیب و غریبی خواهید بود!

در بازی شما با نحوه کنترل پسر نوجوان به اتاق های مختلف خانه مرد سر خواهید زد و باید مراقب باشید گیر آن نه افتید! مرد سبیل کلفت کارش زندانی کردن بچه ها در زیر زمین است که به زودی به این حقیقت با ماجراجویی دقیق خود پی خواهید برد. بازی Hello Neighbor بخاطر داشتن یک تیم حرفه ای و فنی عالی! از گرافیک و کیفیت طراحی بسیار عالی برخوردار است که به راحتی با کمی بازی شاهد این موضوع خواهد شد که برای افزایش جذابیت و سرگرمی بازی نیز کمک می کند. در حال حال بازی اتفاقات عجیب و غریب بسیار را در خود جا داده است و از این رو گیم پلی ترسناک و ماجراجویی را دار است که کاربران را به خود جذب می کند!

ویژگی های بازی Hello Neighbor :

– داشتن طراحی فوق العاده از لحاظ های مختلف

– گیم پلی ترکیبی از سبک ترسناک و ماجراجویی

– پر از اتفاقات عجیب و غریب مختلف

– شخصیت های مختلف با طراحی دقیق از رفتار تا ساختار

– ماجراجویی گسترده از مکان نه چندان بزرگ

– نجات دادن بچه های زندانی شده در زیر زمین

– محیط بازی جذاب و عادی

– و …

دانلود Hello Neighbor 1.0 – بازی ماجراجویی سلام همسایه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.