دانلود Harry Potter: Hogwarts Mystery 2.6.1 – بازی هری پاتر: راز هاگوارتز اندروید

انتشار: 2 اردیبهشت 1399
ورژن: 2.6.1
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Harry Potter: Hogwarts Mystery 2.6.1 – بازی هری پاتر: راز هاگوارتز اندروید

Harry Potter: Hogwarts Mystery یک بازی فوق العاده و زیبا در سبک بازی های ماجراجویی برای سیستم عامل اندروید می باشد که شما را به دوران هری پاتر و جادوگران می برد که یک ماجرای پر از سحر و جادو در انتظار شما است. داستان بازی: شما انتخاب شده اید، برای حضور در دانشکده جادوگری هاگوارتز! هری پاتر، نامه ای راجع به هوگوارت دریافت کرد است. کاوش در اتاق های هرگز قبل از دیده قلعه هاگوارتز با پر از اسرار. یاد گرفتن و دانستن در مورد دانش جادو بخشی از بازی می باشد. نحوه بازی به نوعی است که در آن شما از طریق یک گیم پلی آنلاین و هیجانی به دوئل بر علیه رقبای خود که می توانند بازیکنان دیگر از سراسر جهان باشند، خواهید پرداخت و تمام سعی خود را در این عرصه جادوگری برای شکست دادن آن ها تلاش خواهید کرد!

می توانید از طریق عرصه آنلاین در بازی با دوستان خود ارتباط بر قرار کنید و اتحادیه جادوگری را برای کمک به یک دیگر تشکیل دهید که باعث پیشرفت زودتر شما در بازی می شود. در بازی جادوهای بسیاری جهت اجرا در مقابل حریفان وجود دارند که هر کدام از آن ها آسیب های متفاوتی را به نمایش می گذارند که البته باید آن جادوها را با کسب پیروزی های بیشتر در مقابل دشمان کسب کنید و تا بتوانید مورد استفاده قرار دهید. بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery دارای ویژگی و جذابیت های عالی می باشد که در کل یک بازی تمام آنلاین است و به صورت مداوم نیاز به اتصال اینترنت دارد  که این روش بازی باعث افزایش هیجان آن شده است! بازی هری پاتر: راز هاگوارتز در گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار توسط کاربران اندروید دریافت شده است!

ویژگی های بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery :

– از مهارت های جادویی خود در هاگوارتز

– شرکت در کلاس های مختلف برای یادگیری و مهارت های جادویی

– شاهدت بودن در هاگوارتز بر شخصیت های جدید، جادوها و …

– کشف حقیقت در پشت طوفان برای کشف یک داستان

– برو به مأموریت ها برای کمک به دوستان و همکلاسی ها

– احترام و برقراری روابط را با ماجراجویی

– دوئل در زمان واقعی با جادوگران دیگر

– و …

دانلود Harry Potter: Hogwarts Mystery 2.6.1 – بازی هری پاتر: راز هاگوارتز اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.