دانلود بازی دهکده ی شادی برای اندروید 1.34 – بازی آموزشی مخصوص کودکان

انتشار: 29 اسفند 1396
ورژن: 1.34
دانلود بازی دهکده ی شادی برای اندروید 1.34 – بازی آموزشی مخصوص کودکان

بیش از 120 بازی بسیار جذاب و سرگرم کنده مخصوص کودکان در بازی دهکده ی شادی وجود دارد که همه آن ها طراحی شده برای تربیت و پرورش کودکان 3 تا 7 سال می باشد که بسیار مفید و موثر است. دهکده ی شادی دارای بازی های بسیاری متنوعی در بخش ها متفاوتی می باشد که برخی از آن عباتند از خونه انگلیسی، خونه موسیقی، خونه عمو نوروز، خونه ی الفبا، گاراژ، طویله، گالری نقاشی، آشپزخونه. هر کدام از بخش ها دارای جذاببیت هیجان متفاوتی نسبت به دیگری می باشد که در کل می تواند ساعت ها کودکان را به خود سرگرم کند. البته باید در نظر داشته باشید که این بازی علاوه بر داشتن سرگرمی، دارای مطالب آموزش و بازی های کاملا آموزشی می باشد که می توانید در تربیت کودک تان به شما کمک کند.

بازی دهکده ی شادی طراحی شده توسط گروه ایرانی صفر و یک لبخند می باشد که تولید و عرضه شده در حاحاضر برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در مارکت ایرانی و محبوب کافه بازار بیش از 500 هزار بار توسط کاربران اندرویدی دانلود و نصب شده است! اگر شما کودکان زیر 10 سال دارید، این بازی زیبا هم می تواند برای آن ها یک سرگرمی فوق العاده و هم یک آموزش دهنده عالی باشد!

خلاصه ویژگی های بازی دهکده ی شادی

  • رایگان برای استفاده و سرگرم شدن
  • داشتن حجم کم نسبت به امکانات و گرافیک
  • وجود بازی های مختلف با بخش و دسته بندی های متفاوت
  • محیط جذاب و رنگی عالی مخصوص جذب کودکان
  • داشتن حکم مهدکودک و پیش دبستانی برای هر کودک
  • سرگرم کننده، بسیار آموزش و خلاقانه

دانلود بازی دهکده ی شادی برای اندروید 1.34 – بازی آموزشی مخصوص کودکان

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.