دانلود Happy Racing 2.1 – بازی آرکید مسابقه شادی اندروید

انتشار: 23 خرداد 1397
ورژن: 2.1
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Happy Racing 2.1 – بازی آرکید مسابقه شادی اندروید

Happy Racing بازی بسیار عالی و جذاب در سبک بازی های اندرویدی آرکید با صحنه های ترکیبی از اکشن از سوی استودیو بازی سازی Playgendary طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است که قبل از بازی های همچن Tank Shock و Kick the Buddy را برای دانلود معرفی و قرار داده ایم. بازی Happy Racing یکی از بهترین و جذابترین بازی های این استودیو بازی سازی است که می توانید هر کاربری را ساعت ها به ویژگی و گیم پلی عالی خود سرگرم کند. بازی مربوط میشه همه به شخصیت های دیوانه و جذاب که رانندگی خود را با انواع وسایل نقلیه از سر گرفتند و می خواهد به خط پایان برسند. در ابتدا شما باید راننده دیوانه خود را انتخاب کنید و همچنین یک سطح را نیز مورد علاقه خود قرار دهید تا بتوانید سرعت خود را بگیرید و وارد هیجان بازی شوید!

بازی دارای شخصیت های مختلف از انسان تا غیر انسانی می باشد که در کل بیش از 30 نوع شخصیتت وجود دارد و هر کدام از آن نسبت به هم دارای وسیله نقیله مختلف میباشد که هیجان عالی را فراهم می کند که می توانید ساعت ها کاربران را به خود سرگرم می کند. همچنین ده ها تن از وسایل نقلیه وجود دارد که می توانید به مرور آن ها را باز کنید و مورد استفاده قرار بدید، ولی نسخه مود شده بازی بخاطر داشتن پول بی نهایت نیازی نیست آن ها را بخرید ، همه آن ها باز هستند. بازی Happy Racing بیش از 140 سطح عالی را برای بازی کردن کاربران فراهم می کند که رفته رفته بازی جذابتر خواهد بود و همچنین در نسخه های جدید بازی سطح های بیشتری نیز اضافه میشه.

ویژگی های بازی Happy Racing :

– طراحی شده با فیزیک عروسک بالا

– بیش از 30 شخصیت های خنده دار

– به موانع بسیبار دشوار و مختلف برای هیجان بیشتر بازی

– ده ها تن از وسایل نقلیه از دوچرخه، موتور سیکلت و …

– حالت تک نفره با جذابیت و ویژگی های مختلف

– 2 حالت چند نفره – صعود نمودار جهانی و محلی!

– گرافیک جذاب و شاد از رنگ های مختلف

– بیش از 140 سطح چالش انگیز

– 18 سطح بسته بندی شده

دانلود Happy Racing 2.1 – بازی آرکید مسابقه شادی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.