دانلود Gunship War:Total Battle 1.1.6 – بازی هلیکوپتر جنگی برای اندروید

انتشار: 29 فروردین 1398
ورژن: 1.1.6
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود Gunship War:Total Battle 1.1.6 – بازی هلیکوپتر جنگی برای اندروید

از بازی عادی مبارزه با تیراندازی خسته شده اید؟ Gunship War:Total Battle یک بازی اکشن و عالی عملیاتی از نوع پرواز است که شما را به مناطق جنگی مختلف می برد و باید تمام سعی خود را در راستای کنترل کردن بالگرد بکنید تا پیروز میدان های جنگی شوید. این بازی زیبا برای اندروید است که از طراحی و حالت های مختلف برخوردار می باشد که برای کاربران یک گیم پلی جذاب و عالی بار جهت تجربه آماده می کند. ما اطلاعات چند پایگاه دشمن را دریافت کرده ایم. اما دشمن برای شکست دادن ما بسیار قدرتمند است. شما باید با تمام قدرت به سوی پایگاه آن ها حمله کنید و همه را زیر موشک های خود نابود کنید. این یک عملیات واحد است. شما باید هلیکوپتر مسلح را بکشید تا پایگاه های دشمن را نابود کنید که با چالش های مورد انتظار نیز قرار خواهید گرفت!

هلیکوپترهای متنوع و سلاح حداکثر 8 مدل هلیکوپتر نفیس برای بازیکنان با قابلیت انتخاب بعد از باز کردن وجود دارد که قدرت آن ها نسبت به هم متفاوت بوده. شما همچنین می توانید اسلحه را بر روی هلی کوپتر ارتقا دهید تا قدرتمندتر شوید تا راحت تر مقابل دشمنان وایستید. حالت های بازی بیشتر به چالش کشیدن 3 حالت مختلف مبارزه، دریا، زمین و هوا برای به چالش کشیدن شما است. پاداش های متعدد و پروکسیمهارت های رزمی عالی خود را در نبرد با استفاده از موارد متعدد نمایش دهید و جذابیت بازی را در Gunship War:Total Battle تا حدی افزایش داده باشید. آخرین نسخه بازی Gunship War:Total Battle با نسخه مود (امکانات بیشتر)  در ادامه جهت دانلود از لینک مستقیم قرار گرفته که تواسته در پلی استوری خوب به درخشه و گیم پلی عالی برخوردار است!

ویژگی های بازی Gunship War:Total Battle :

– هلیکوپترهای متنوع و سلاح های عالی

– حداکثر 8 مدل هلیکوپتر نفیس برای انتخاب بازیکنان

– امکان ارتقاء دادن برخی از موارد هلیکوپتر

– حالت های بازی بیشتر به چالش کشیدن با 3 حالت

– مناطق مبارزه مختلف از جمله هوا، دریا و زمین

– پاداش های متعدد و پروکسی برای به اجرا گذاشتن مهارت ها

– عملیات ساده دو راه عملیاتی، چوب مجازی و سنسور جاذبه و …

دانلود Gunship War:Total Battle 1.1.6 – بازی هلیکوپتر جنگی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.