دانلود Guns Royale 1.0 – بازی اکشن و تیراندازی اسلحه رویال اندروید – آنلاین!

انتشار: 4 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0
اندروید: بستگی به نوع گوشی دارد
دانلود Guns Royale 1.0 – بازی اکشن و تیراندازی اسلحه رویال اندروید – آنلاین!

Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele نام یک بازی آنلاین و تیراندازی عالی و زیبا در سبک بازی های اکشن و عملیاتی می باشد که توسط استویدیو بازی سازی Wizard Games Incorporated طراحی و توسعه بافته برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. در بازی های آنلاین چند نفره زمانی که شما بازی وارد میدان در عرصه زمان واقعی بازی می شوید باید تمام سعی و تلاش خود را بکنید تا در مقابل حریفان ضعیف دیده نشید و برای جنگ واقعی حضور یابید. زنده ماندن در میدان های نبرد، بهبود مهارت های تیراندازی، توسعه تاکتیک های جدید PVP به صورت رایگان و … از برخی کارهای است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت. سلاح های بسیاری در بازی وجود دارد که باید برای قویتر کردن خود و بهبوبد رقابتی با دیگران باید سلاح ها را جمع آوری کنید.

تسلط بر میدان جنگ با در نظر گرفتن هر حریف و تلاش برای تیراندازی موفق و عالی نسبت به دیگران، یافتن بهترین اسلحه در این عرصه پیکسلی منتظر شما است که بروید و چالش های آنلاین را در رقابت های زنده با دیگر بازیکنان مهارت های تیراندازی به آن ها نشان دهید و از بازی لذت ببرید! بازی Guns Royale دارای دنیای پیکسلی می باشد، ولی با این حال از جذابیت و هیجان بالایی برخوردار است! لازم به ذکر می باشد که این بازی عالی قرار گرفته برای اولین بار در ایران بین سایت های دیگر توسط سایت میلاد دانلود می باشد! 4.6 از 5.0 امتیاز عالی و کسب شده توسط بازی در مارکت گوگل پلی می باشد که مورد پسند کاربران اندروید نیز قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele :

– نبرد در بازی های آنلاین و تیراندازی چند نفره

– آسان برای یادگیری و چالش انگیز برای استاد شدن!

– نبرد در زمان واقعی با رقابت در مقابل دیگر بازیکنان از سراسر جهان!

– گیم پلی PVP شدید با سلاح های عالی و هیجانی

– جمع آوری تمام اسلحه های متنوع برای افزایش قدرت

– طراحی شده با گرافیک پیکسل و شخصیت های بلوکی

– و …

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20446 size-thumbnail” title=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Guns-Royale-1.webp” alt=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20447 size-thumbnail” title=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Guns-Royale-2.webp” alt=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20448 size-thumbnail” title=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Guns-Royale-3.webp” alt=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20449 size-thumbnail” title=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Guns-Royale-4.webp” alt=”Guns Royale – Multiplayer Blocky Battle Royalele” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Guns Royale 1.0 – بازی اکشن و تیراندازی اسلحه رویال اندروید – آنلاین!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.