Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire 1.1.2 بازی اکشن قوانین تفنگ اندروید

انتشار: 15 بهمن 1396
ورژن: 1.1.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire 1.1.2 بازی اکشن قوانین تفنگ اندروید

Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire (جنگجویان نبرد آتش) یک بازی هیجان انگیز در سبک اکشن تیراندازی و کشتار زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید است. قهرمان عزیز، به میدان جنگ نهایی می روید. پس از اتمام این محاکمه، شما عضو تیم مبارزه با تروریسم خواهید شد که می توانید اسلحه خود را بردارید و شکوه و عظمت را به دست آورید. در این شهر مه آلود هیچ بازمانده دیگری جز شما نیست و شما در این میدان های فراموش شده در حال باید آماده باشید و تمام رزمندگان با اسیر شدن به دست زامبی ها به زامبی تبدیل شده اند. نباید به زامبی ها نزدیک شوید و  از طریق سلاح های مختلف و بسیاری که در بازی وجود دارد  خود را برای تیراندازی به زامبی آماده کنید تا پیروز میدان شوید و زامبی های کثیف را به کلی نابود!

بازی Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire بستگی به عمل دقت و سریع بودن شما دارد که می توانید در آن با نشانه گیری سریع و دقیق رامبی ها خود را از دست آن ها نجات دهیدو همچنین این بازی زیبا گرافیک زیبا با گیم پلی اکشن از درگیری های تیراندازی با زامبی ها خون خوار میباشد و کنترل سریع با حرکات آسانی دارد و به راحتی می توانید تیراندازی و حرکت کنید.

امکانات و ویژگی های بازی Gun Rules

  • رویدادهای مختلف از جمله آتش سوزی قدرتمند
  • وجود مکان های مختلف در بازی پر از رامبی
  • وجود سلاح های قدرتمند و واقعی برای کشتار زامبی های!
  • طراحی شده با انعطاف پذیری برای کنترل و حرکت سریع در بازی
  • وجود صحنه های HD و 3D زیبا
  • وجود سگ زامبی سریع

Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire 1.1.2 بازی اکشن قوانین تفنگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.