دانلود Gumballs & Dungeons(G&D) 0.42.180419.03-2.3.0 – بازی استراتژی سیاه چال ها اندروید

انتشار: 4 خرداد 1397
ورژن: 0.42.180419.03-2.3.0
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Gumballs & Dungeons(G&D) 0.42.180419.03-2.3.0 – بازی استراتژی سیاه چال ها اندروید

Gumballs & Dungeons(G&D) بازی جدید در سبک بازی های استراتژی و ماجراجویی با گیم پلی آر پی جی عالی برای سیستم عامل اندروید میباشد که در مارکت گوگل پلی در سال 2018 از استودیو باز سازی Qcplay Limited. به صورت رایگان منتشر شده است. این یک بازی ماجراجویی با ترکیبی از سبک استراتزی مرموز است. چه مدت می تواند در طول سفر ناشناخته زنده ماند!؟ شروع یک ماجراجویی عالی با بازیکنان در سراسر جهان بخشی از این بازی زیبا و جذاب است که برای ضرب و شتم از یک قاره زیبا شروع خواهد کرد. با چالش کشیدن دیگر بازیکنان از سراسر جهان که می تواند دوستان شما نیز باشد، به کسب پاداش و دستاوردها مشغول خواهید شد که در آن باید چالش های جذاب و هیجانی را که در زمان واقعی روخ می دهند ، دنبال کنید!

در بازی شما می توانید از طریق ساخت ناوگان و ارتقاء آن ها به شهر آسمانی وارد شوید و مبارزه های هیجانی را شروع کنید تا منابع خود را تا می توانید بیشتر و بیشتر نمایید. در بازی شاهد تجربه بیش از 12 نقشه جذاب خواهید بود که باید آن ها را تکمیل کنید یا سطوح خود را از طریق داستان های فوق العاده دنبال کنید. بازی Gumballs & Dungeons(G&D) ویژگی و امکانات عالی دارد که گرافیک جذاب و آنلاین بودن برخی از ویژگی های بازی است که درا دامه مطلب نیز اشاره بیشتری به این مورد شده است. همچنین انی بازی زیبا در مارکت گوگل پلی (پلی استوری) نزدید به 5 میلیون بار دریافت شده است و توانسته از این رو امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را از طریق رای کاربران به دست آورد.

ویژگی های بازی Gumballs & Dungeons(G&D) :

– کاوش سیاه چال ها با بازیکنان در سراسر جهان

– تجربه بیش از 12 نقشه بازی های مختلف با مراحل پنهان و …

– ساخت و ارتقاء ناوگان برای انجام مبارزات جهانی

– جمع آوری گامبولز های قدرتمند جدید با چهره غیر انسانی

– ارتقاء کارگاه کیمیاگر برای دسترسی به طلا و سکه های بیشتر

– و …

دانلود Gumballs & Dungeons(G&D) 0.42.180419.03-2.3.0 – بازی استراتژی سیاه چال ها اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.