دانلود Good Pizza, Great Pizza 2.0.1 – بازی درست کردن پیتزا خوب برای اندروید

انتشار: 2 اسفند 1396
ورژن: 2.0.1
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Good Pizza, Great Pizza 2.0.1 – بازی درست کردن پیتزا خوب برای اندروید

دوست دارید یک پتزا پذ حرفه ای بشه؟ آن هم با مهارت و تجربه واقعی درست کردن پیتزا! اگر جواب شما مثبت است، پس حتما در این مطلب با ما همراه باشید! Good Pizza, Great Pizza همانطور که از نامش پیداست یک بازی عالی و زیبا پیتزا سازی با شبیه سازی واقعی از روش های فوق العاده برای گوشی و تبلت های می باشد که توسط استودیو بازی سازی TapBlaze طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است.

همیشه می خواستم بدانم چطوری مایل به اداره فروشگاه پیتزا خود هستم؟ حالا شما می توانید با جدیدترین بازی استودیو TapBlaze طرز تهیه و مدیریت را یاد بگیرید! بهترین کار این است که سفارشات پیتزا را از مشتریان بگیرید و سفارشات را نسبت به نیاز های آن ها تکمیل کنید. در این وسط چالش شما تنها برای پول خواهد بود که تا بتوانید از طریق آن به زیبا سازی و بزرگ کردن فروشگاه خود با تجهیزات بیشتر و عالی بپردازید که بسیلار در جذابیت و سرگرمی بازی تاثیر گذار است! بازی Good Pizza, Great Pizza عالی است! گیم پلی ساده، سرگرم کننده و چالش برانگیز به همراه گرافیم و امکانات دیگر از برخی ویژگی های بازی زیبای پیتزا خوب می باشد که پیشنهاد می کنیم، مهارت های خود را در ساخت پیتزا بکار بگیرید!

برخی از ویژگی های بازی Good Pizza, Great Pizza

  • دارای شبکه اخبار پیتزا (PNN) در مورد همه چیز از پیتزا
  • بیش از 80 مشتری با سفارشات پیتزا منحصر به فرد و شخصیت متفاوت
  • کیک پیتزا از جمله پپورونی، سوسیس، پیاز و غیره
  • امکان ارتقاء تجهیزات برای تبدیل شدن به یک استاد حرفه ای در این زمینه
  • گیم پلی ساده، سرگرم کننده و چالش برانگیز

دانلود Good Pizza, Great Pizza 2.0.1 – بازی درست کردن پیتزا خوب برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.