دانلود Gods Of Arena: Strategy Game 1.0.3 – بازی عرصه خدایان اندروید

انتشار: 19 فروردین 1397
ورژن: 1.0.3
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Gods Of Arena: Strategy Game 1.0.3 – بازی عرصه خدایان اندروید

Gods Of Arena: Strategy Game یک بازی کاملا استراتژی با ترکیب بازی های ضروب و شتمی اکشن از قدرتمندترین گلادیاتورهای جنگی می باشد. در بازی شما مدیریت یک تیم گلادیاتوری از جنگ حویان قدرتمند و قوی را دارید که هرکدام از آن ها ویژگی های متفاوتی نسبت به هم دارند. با رفتن به جنگ علیه امپراتوری روم تبدیل به یک گلادیاتور بی رحم تبدیل شوید که مزایایی را برای شما در جنگ به همراه خواهد داشت! در روم باستان شما مجاز به استخدام برده ها هستید، رزمندگان را می استخدام می کنید، شمشیر هایی را به آن ها می دهید، تا با یاد گرفتن مهارت های ویژه برای جنگ های بزرگ مقابل سربازان بزرگ رومی آماده شوند که در آن زندگی شما بستگی به تاکتیک های استراتژیک دارد که چه سربازانی را به میدان جنگ بفرستید تا بتوانند در مقابل دشمنان ایتسادگی کنند

امپراطوری روم شامل 3 شهر بزرگ برای تسخیر دارد که یعنی 3 جنگ در سبک روم باستان! ده جنگ برای هر شهر که در آن ها شاهد حداقل 50 گلادیاتور دشمن تا 100 ماموریت نبرد برای خود با مأموریت های زنجیره ای استراتژیک خواهید بود. می توانید در عین جنگ یا قبل از شروع از تاکتیک های استراتژی و جنگی بهره ببرید که تا جنگ را به خوبی در اختیار خود قرار دهید و به پیروزی بپردازید. بیش از 50 سلاح منحصر به فرد از جمله شمشیر، کمان، اسب، چاقو و … وجود دارد که می توانید گلادیاتوران خود را به آن ها مجهز کنید. بازی Gods Of Arena قابل نصب بر روی سیستم عامل های اندرویدی است که بیش از 15 ساعت از گیم پلی استراتژی با اقدامات سریع و حملات افزایش یافته که می توانید در نتیجه شما را به خود سرگرم کند!

ویژگی های بازی Gods Of Arena: Strategy Game

 • تا 100 ماموریت نبرد با مأموریت های زنجیره ای استراتژیک
 • پاداش هایی مانند سکه های طلایی، سلاح های افسانه ای، زره های نادر
 • گیم پلی با سرگرمی بیش از 15 ساعته استراتژی با اقدامات سریع و حملات
 • امپراطوری روم با 3 شهر بزرگ جهت تسخیر با 3 جنگ در سبک روم باستان
 • شمشیرهای غوغا، سلاح های محدب با امکان استفاده از دو شمشیر برای گلادیاتور
 • تاکتیک های گلادیاتور برای یادگیری هنر از 6 تکنیک های مختلف مبارزه
 • بیش از 50 سلاح منحصر به فرد شمشیر، کمان، اسب، چاقو و …
 • مدیریت یک تیم تا 5 گلادیاتور برای شکست دادن دشمنان
 • بیش از 50 زره بدن حماسی برا گلادیاتورها

دانلود Gods Of Arena: Strategy Game 1.0.3 – بازی عرصه خدایان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.