دانلود Giants War 0.12.0 – بازی نقش آفرینی جنگ غول ها برای اندروید

انتشار: 27 اسفند 1396
ورژن: 0.12.0
دانلود Giants War 0.12.0 – بازی نقش آفرینی جنگ غول ها برای اندروید

Giants War بازی رایگان و جذاب سبک نقش آفرینی برای سیستم عامل اندروید می باشد که طراحی و عرضه شده توسط شرکت GAMEVIL است. در این حماسه خود را غرق کنید زیرا شما جهان را که توسط غول های خود در دست خواهید گرفت! یک تیم قدرتمندترین از قهرمانان و کارفرمایان حماسی نبر، استخدام کنید و در پایگاه بسیار ساخته شده توسط خود زندگی جنگانه را شروع کنید. البته باید قبل از همه چیز به قهرمانان خود آموزش دهید و بعد آن ها را مقابل دیگر بازیکنان از سراسر جهان به نبرد بفرستید تا پیروزی های بسیاری را به نام شما کسب کنند. با کسب پیروزی های بیشتر می توانید قهرمانان را به مرور زمان همانند دیگر بازی های اندروید، ارتقاء دهید تا به توانایی های جدید و منحصر به فردی دست یابند که در کل قدرت شما افزایش می یابد!

همه چیز در بازی برای افزاش قدرت است که با هر جنگ و برد می توانید قدرت و منابع مختلف را افزایش دهید و رفته رفته خود را به یکی از قهرمانان این بازی زیبا تبدیل کنید. بازی Giants War دارای گیم پلی سریع و اکشن مانند دیگر بازی های سبک نقش آفرینی و آر پی جی است که در حقیقت شما شاهد یک بازی سریع با نقش آفرینی های جذاب خواهید بود که در تلفن همراه اندروید می تواند رقابت عالی را بین بازیکنان دیگر از سراسر جهان ایجاد کند و شما را ساعت ها به سرگرم کند!

ویژگی های بازی Giants War

  • جمع آوری و آموزش یک گروه از قهرمانان قدرتمند در کنار غول ها
  • مدیریت منابع، ساخت برج ها و استخدام غول ها برای ساختن بزرگترین پایه در تمام سرزمین
  • ارتقاء دادن توانایی های منحصر به فرد برای هر قهرمان
  • طراحی شسده گیم پلی شدید آر پی جی و نقش آفرینی
  • مبارزه با قهرمانان دیگر و کسب منابع جدید و کاوش های جدیدتر و بهتر

دانلود Giants War 0.12.0 – بازی نقش آفرینی جنگ غول ها برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.