دانلود Galaxy Gunner 1.6.4 – بازی اکشن تفنگدار کهکشان برای اندروید

انتشار: 18 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.6.4
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Galaxy Gunner 1.6.4 – بازی اکشن تفنگدار کهکشان برای اندروید

Galaxy Gunner: The last man standing game تفنگدار کهکشان یک بازی زیبا با گیم پلی جذاب از نبردهای فضایی در برابر دشمنان برای اندروید می باشد که دارای سبک بازی های سرگرمی کننده و جذاب است. شما یک مهندس فضایی هستید که با سگ خود در یک سیاره دور افتاده قرار دارید. در حال حاضر شما باید به ایستادن در برابر سونامی مهاجم ناشناخته بیگانه و کارفرمایان بیگانه بپردازید که می توانید در این راه با استفاده از انواع سلاح های بسیار جذاب و … دشمنان را شکست دهید. همچنین می توانید در طول مبارزات انتخاباتی از طریق باز کردن جعبه های چنگال و یا تکمیل چالش ها سلاح ها را به دست آورد و از آن ها در کشتن دشمنان بی گانه بهره ببرید.

بیش از 20 سلاح عالی و مدرن فصایی وجود دراد که می توانید با عبور از چالش ها به آن ها دست یابید و لذت بی نهایت را در این باره به خود اختصاص دهید. بازی Galaxy Gunner گیم پلی طراحی شده در هر دو تجسم تصویری و مکانیک است که کارفرمایان بیگانه و کارفرمایان طرح های منحصر به فرد و ضعف خود را دارند که گیم پلی زیبا را به فراهم می کند که مناسب برای بازی هر فرد می باشد. بازی تفنگدار کهکشان ساخته شده توسط استودیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS است که در مارکت گوگل پلی توانسته با بیش از 100 هزار با دانلود توسط کاربران به امتیاز عالی 4.7 از 5.0 دست یابد!

ویژگی های بازی Galaxy Gunner :

– طراحی مناسب دشمنان بهصورت مکانیک گیم پلی

– بیش از 20 اسلحه با قدرت یو پی اس

– بر خوردار بودن با گیم پلی مناسب برای هر کس

– انبوهی از دشمنان فضایی برای مبارزه

– کمک کردن و محافظت از سگ خود

– گرافیم جذاب و سرگرم کننده

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21089 size-thumbnail” title=”دانلود Galaxy Gunner” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Galaxy-Gunner-1.webp” alt=”دانلود Galaxy Gunner” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21090 size-thumbnail” title=”دانلود Galaxy Gunner” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Galaxy-Gunner-2.webp” alt=”دانلود Galaxy Gunner” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21091 size-thumbnail” title=”دانلود Galaxy Gunner” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Galaxy-Gunner-3.webp” alt=”دانلود Galaxy Gunner” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21092 size-thumbnail” title=”دانلود Galaxy Gunner” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Galaxy-Gunner-4.webp” alt=”دانلود Galaxy Gunner” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Galaxy Gunner 1.6.4 – بازی اکشن تفنگدار کهکشان برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.