دانلود Galaxy Bowling 3D Free 12.2 – بازی گلکسی بولینگ اندروید

انتشار: 28 شهریور 1396
ورژن: 12.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Galaxy Bowling 3D Free 12.2 – بازی گلکسی بولینگ اندروید

Galaxy Bowling 3D Free یکی از بهترین و محبوبترین بازی های لولینگ برای گوشی های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Winterlight برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و به صورت رایگان منتشر شده است. در بازی شما نیز به میلیون ها نفر از بولدرها از سراسر جهان در تنها بازی بولینگ با ده پین ​​بولینگ بپردازید و خود را اچالش های پرتاب درست قرار دهید! رقابت در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان در مسابقات روزانه که می توانید با کسب امتیاز و برد، دیگر حالت های بازی های بولینگ را باز کنید، توپ جدید را کسب کنید و پیگیری آمار شغلی خود بپردازید! در بازی شما شاهد هیچ انتقال کوتاه، هیچ محدودیت زمانی، قفل خرید و … نخواهید بود که این رایگکان بودن بازی را نمایش می دهد و جذابیت ان را چندان برابر می کند.

Galaxy Bowling 3D Free کاملا رایگان برای بازی کردن می باشد، ولی در نظر داشته باشید که بعضی از اقلام های بازی که قفل هستند، آن ها را با چالش کسیدن خود باز کنید. بازی طراحی شده با گرافیک جذاب و زیبا 3D که دارای گیم پلی سرگرم کننده و عالی نیز می باشد و در آن برای پرتاب توپ لمس کنید و آن را بکشید و رهاش نمایید تا بولینگ پرتاب شده، به نشانه گرفته شده ارسال شود.

ویژگی ها بازی Galaxy Bowling 3D Free

  • بازی رایگان با چالش های جذاب و آنلاین
  • گیم پلی بازی سرگرم کننده با نحوه بازی: قرار دادن توپ بولینگ و لمس آن برای کشیدن توپ و رول
  • بولینگ ده پین به همراه چالش 100 پین، پین آهن و انتخاب حالت های قطعات!
  • بابلا بردن سطح بازی خود و باز کردن مکان های جدید و تجهیزات عالی!
  • خطوط بازتابنده و گرافیک دقیق 3D و جذاب
  • بوستر و رقابت مدیران برتر در بازی

دانلود Galaxy Bowling 3D Free 12.2 – بازی گلکسی بولینگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.