دانلود Transit King Tycoon 1.21 – بازی شهر سازی و شرکت حمل و نقل اندروید

انتشار: 20 مرداد 1397
ورژن: 1.21
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Transit King Tycoon 1.21 – بازی شهر سازی و شرکت حمل و نقل اندروید

Transit King Tycoon – Transport Empire Builder همانطور که از نامش پیداست بازی زیبا و شبیه سازی مخصوص پلتفرم موبایل است که قصد معرفی نمودن آن برای اولین بار بین وبسایت های ایرانی را داریم. ساخت یک امپراطوری از رویاهای ترین و مهمترین تدارکات خود جهت تبدیل به یک سرمایه دار مناسب به عوان مدیر شرکت حمل و نقل بزرگ می باشد. این بازی به گیم پلی شبیه سازی کسب و کار آزاد است که نحوه بازی به گونه ای مدریتی است و شما باید در آن دقت کنید تا بتوانید به خوبی شرکت ایجاد و آن ها مدیریت نمایید. رفته رفته شما می توانید بسیاری از موارد را جمع آوری و باز کنید و حتی برای افزایش دادن قدرت و بالا بردن پتانسیل آن ها، به ارتقاء دادن آن ها مشغول شوید تا بتوانید بهترین شرکت حمل و نقل را به وجود آورید.

بازی Transit King Tycoon به کاربران این امکان را می دهد تا نیازهای خود را بتوانند از طریق معادن گسترش یافته بازی نیز تهیه کنند و شرکت حمل و نقل خود را از لحاظ های مختلف راه به اندازند. شما در بازی قارد خواهید بود تا بتوانید در بازی ساختمانهای مختلف تجاری، شرکتی و … بسازید و در کنار آن ها برج های آسمان خراش را به وجود آورید. هر چقدر شرکت رو رونق پیدا کند ، بهترتر می توانید آن را گسترش و پیشرفت دهید. همانطور که در ابتدای بازی Transit King Tycoon گفتیم، بازی تزکیبی از گیم پلی شبیه سازی و مدیریتی است که باید در آن به مدیریت شرکت توسعه یافته خود بپردازید که می توانید ساعت ها شما را سرگرم بازی در موبایل و تبلت های اندرویدی بکند!

ویژگی هخای بازی Transit King Tycoon – Transport Empire Builder :

– ایجاد بخش های شرکتی با آسمان خراش ها در مکان های دیگر

– ساخت مزرعه کوچک و تولید محصولات

– استفاده و بهره بردن از منابه معمدنی جهت پیشرفت

– ساخت و ارتقاء جاده ها و بسیاری دیگر از موارد

– مجموعه ای از کامیون های بزرگ و اتوبوس خود را کامل کنید

– سطح بالا برای گرفتن بهترین وسایل نقلیه و باز کردن کل جزیره

دانلود Transit King Tycoon 1.21 – بازی شهر سازی و شرکت حمل و نقل اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.