دانلود Funky Bay – Farm & Adventure 15.808.0 – بازی مزرعه داری فونکی بای اندروید

انتشار: 17 مرداد 1397
ورژن: 15.808.0
اندروید: 4.0 به بالا
,
دانلود Funky Bay – Farm & Adventure 15.808.0 – بازی مزرعه داری فونکی بای اندروید

جزیره دوست داشتنی و خوش فرم گرم سیری خوش آمدید! منتظر شما هستند تا چالش مزرعه داری را شروع کنند! شخضیت های جذاب به همراه دوستان مورد پسند بخشی از بازی عالی Funky Bay – Farm & Adventure می باشد. این بازی زیبا دارای سبک بازی شبیه سازی مزرعه داری است که توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی BELKA GAMES برای اندروید است. شهر و مزرعه خود را بسازیدT کلندیک خود را پیدا کنید، بسیاری از گیاهان، حیوانات و حیوانات خانگی وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از مرغ، گاو و … که همه آن ها در انتظار شما هستند تا به نگهداری از بپردازید. شما همچنین می توانید از بازی های مزرعه داری به عنوان یک بازی کشاورزی اشاره کنید که در آن به کاشت و برداشت محصول و تجارت از طریق تولید مشغول شوید.

از ابتدا تا آخر بازی را به طور خلاصه می توان به این شکل نام برد که ایحاد و سفارشی کردن مزرعه خود، کاوش و گسترش جزیره خود برای کشف های بیشتر، تولید محصولات کشاورزی و بسیاری دیگر، نگهداری از بسیاری حیوانات خانگی باغ و وحش شخصی، تجارت با همسایگان و دوستان جزیره و … از خلاصه ویژگی ها و جذابی تهای بازی جذاب و زیبای Funky Bay می باشد. از این رو می توان به دیگر گیم پلی بازی Funky Bay اشاره نمود که عبارتند از گرافیک جذاب و مطلوب، صدا گذاری آرام بخش و … که آن ها نیز به جذابیت بازی کمک کرده اند.

ویژگی های بازی Funky Bay – Farm & Adventure :

– ایجاد کردن شهر جزیره ای خود با ساخت و سفارشی مزرعه

– کاوش و گسترش جزیره خود برای پیدا کردن مورد نیازها

– تولید کردن محصولات زراعی و ارزشمند

– نگهداری بسیاری از حیوانات خانگی حتی باغ وحش

– تجارت با همسایگان و دوستان جزیره

– خرید و فروش و پرداختن به تجارت

– انجام دادن سفارشی خواسته شده برای کسب و کار

دانلود Funky Bay – Farm & Adventure 15.808.0 – بازی مزرعه داری فونکی بای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.