دانلود Frontline Fury Grand Shooter 2.03 – بازی خشم تیرانداز خط مقدم اندروید

انتشار: 8 بهمن 1396
ورژن: 2.03
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Frontline Fury Grand Shooter 2.03 – بازی خشم تیرانداز خط مقدم اندروید

Frontline Fury Grand Shooter V2-vrije FPS Game (خشم تیرانداز خط مقدم) بازی بسیار زیبا و اکشن جنگی و تیراندازی با گیم پلی کمی مشابه به بازی محبوب کانتر برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در مارکت گوگل پلی Tag Action Games به صورت رایگان منتشر شده است. شما در بازی به عنوان یک سرباز جنگنده و مبارز حرفه ای به سوی چالش های مرگبار برای کشتن و نابود کردن تروریست خواهید رفت که هر چقدر تیراندازی شما دقیق تر باشد؛ موفق تر خواهید بود و به راحتی می توانید چالش های حمله دشمنان را دفع کنید. همچنین اسلحه های مدرن و بسیاری برای استفاده در بازی وجود دارد که می توانید با بهروی از سلاح های مدرن؛ به عنوان تیرانداز ارتش با خشم خود مسیرهای چالش برانگیزی که وجود دارد را طی کنید و دشمنان را از سر راه خود بردارید! در این بازی رایگان تیراندازی شما شاهد هیجان های عالی به همراه جنگیدن های 3D در مناطق تروریستی و جذاب خواهید بود که بازی از گرافیک زیبا و بسیار عالی برخوردار است.

ویژگی های بازی Frontline Fury Grand Shooter

  • انواع سلاح های مدرن و عالی
  • امکان های جذاب و تروریستی
  • گرافیک زیبا و با کیفیت به همراه محيط های جذاب 3D
  • طراحی شده در سبک به خصوص بازی اول شخص تیراندازی FPS
  • وجود ماموریت های هیجان انگیز و فوق العاده
  • گیم پلی جنگی و چالشی

دانلود Frontline Fury Grand Shooter 2.03 – بازی خشم تیرانداز خط مقدم اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.