دانلود Fort Conquer 1.2.3 – بازی استراتژی فتح و تسخیر قلعه اندروید

انتشار: 11 دی 1396
ورژن: 1.2.3
اندروید: 2.3.2 به بالا
دانلود Fort Conquer 1.2.3 – بازی استراتژی فتح و تسخیر قلعه اندروید

Fort Conquer بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک استراتژیک از سوی استودیو بازی سازی DroidHen طراحی و عرضه شده برای گوشی های اندروید است. داستان و جریان بازی مربوط به مبارزه و مقابله با هیولا است که امواج هیولا تکامل یافته و به سمت قلمرو شما راه افتاده است! شما باید نیروهای وفادار و قدرتمند خود را بسازید و با اموزش های مخصوص خود یک ارتش قدرتمند را بسازید. بر عکس بازی های استراتژی دیگر اندروید، شما در این بازی شاهد جنگ انسان ها نخواهید بود و تنها موجودات یا هیولاها هستند که سازنده تکامل ها خواهند بود.

بازی Fort Conquer دارای گیم پلی عالی و زیبا با چند برج دفاعی استراتژی هوشمندانه برای برنده شدن در جنگ ها است که جذابیت را چندان برابر کرده است! همچنین کیفیت بالا گرافیک زرق و برق دار و جلوه های صوتی شگفت انگیز از دیگر ویزگی های این بازی عالی به حساب می آید که با تمام وجود ویژگی های زیبا و جذاب می تواند یک بازی استراتژی بسیار عالی را برای کاربران اندروید فراهم می کند که بتواند ساعت ها ان ها را مشغول به بازی کند! این بازی در مارکت اندروید استوری گوگل نزدیک به 50 میلیون بار دانلود شده است که این محبوبیت بازی را نشان می دهد!

ویژگی های بازی Fort Conquer

  • بازی کم حجم و رایگان برای بازی
  • تکامل همان گونه قدرت مشتاق و موجودات باور نکردنی جدید در دسترس
  • وجود گونه های فراوان برای تکامل  جهت چالش تخیل شما برای ایجاد گونه های جدید
  • چند برج دفاعی استراتژی هوشمندانه برای برنده شدن در جنگ
  • گرافیک زرق و برق دار با کیفیت بالا و جلوه های صوتی شگفت انگیز
  • چالش BOSS مراحل

دانلود Fort Conquer 1.2.3 – بازی استراتژی فتح و تسخیر قلعه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.