دانلود Forge of Empires 1.125.0 – بازی استراتژی ایجاد امپراطوری اندروید

انتشار: 16 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.125.0
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Forge of Empires 1.125.0 – بازی استراتژی ایجاد امپراطوری اندروید

Forge of Empires به فارسی ایجاد امپراطوری یک بازی عالی و پرطرفدار در سبک بازی های استراتژی از سوی استودیو InnoGames GmbH برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس طراحی و منتشر شده است. بر شهر کنترل کنید و رهبر یک پادشاهی مشتاق شوید که در آن خود را وارد گسترش امپراتوری جدید از داستان و و زندگی متفاوت کنید که با پیشرفت فوق العاده زمان رو به رو خواهید شد و یک حماسی عالی را به ارمغان خواهید آورد. نبرد با بازیکنان دیگر از سراسر جهان و اثبات مهارت های خود به عنوان یک پادشاه و جنگ سالار عالی که ثابت کردن آن نیز آسان نخواهد بود و شما را به چالش های جنگی و استراتژی خواهد کشید! کشف سرزمین های جدید و بسیاری دیگر از کشف ها یا پیشرفته و توسعه فناوری بخشی از کارهای مهم و اهمیت داری است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت. Forge of Empires یک بازی استراتژی عالی است که در مارکت گوگل با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کند.

ویژگی های بازی Forge of Empires :

– ساخت شهر خود و گذر از عصر حجر به دوران مدرن و فراتر از آن!

– کشف سرزمین های جدید و کنترل والیات و پاداش های آنها

– انجام مذاکرات مختلف در مورد نبردها و حماشه های مختلف

– توسعه فن آوری های جدید و کشف ساختمان ها و کالاهای جدید

– نبرد با دیگر بازیکنان برای کسب پیروزی و پیشرفته سریع!

– تهیه لوازم برای تولید کالاها و رونق دادن به شهر خود

–  انجام تجارت کالا با همسایگان خود برای سود

 

توجه: بازی Forge of Empires آنلاین است و برای اجرا نیاز به اتصال دائمی اینترنت دارد.

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-11082 size-thumbnail” title=”Forge of Empires” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Forge-of-Empires-1.webp” alt=”Forge of Empires” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-11083 size-thumbnail” title=”Forge of Empires” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Forge-of-Empires-2.webp” alt=”Forge of Empires” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-11084 size-thumbnail” title=”Forge of Empires” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Forge-of-Empires-3.webp” alt=”Forge of Empires” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-11085 size-thumbnail” title=”Forge of Empires” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Forge-of-Empires-4.webp” alt=”Forge of Empires” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Forge of Empires 1.125.0 – بازی استراتژی ایجاد امپراطوری اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.