دانلود Forces of Freedom 4.4.0 – بازی اکشن و تیراندازی نیروهای آزادی اندروید

انتشار: 12 فروردین 1398
ورژن: 4.4.0
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Forces of Freedom 4.4.0 – بازی اکشن و تیراندازی نیروهای آزادی اندروید

Forces of Freedom (Early Access) بازی زیبا و رزمی تیمی تاکتیکی در بسک بازی های اکشن و تیراندازی است که توسط استودسو بازی سازی BRAVOCOMPANY Ltd طرحی و ساخته شده و در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. نیروهای آزادی یک بازی چند نفره در زمان واقعی به صورت 5v5 است! به عنوان یک تیرانداز یا تفنگدار در این بازی MMO با سربازان نظامی معتبر از سراسر جهان و در سراسر جدول زمانی بازی می کنید و برای برنده شدن و قهرمان ماندن خود فقط تلاش خواهید کرد. در بازی، نیروهای آزادی در دهه 1960 تا نیروهای ویژه امروزه وجود دارد و مبارزه شدید را در بین بازیکنان از سراسر جهان در برابر نقشه های متعدد و حالت های بازی مختلف به وجود می آورد است.

چنین بازی هایی کم هستند که بنوعی دارای سبک تیراندازی باشند، از گیم پلی شدید برخوردار باشند، چند نفره به صورت 5v5 باشد و … که همه این قابلیت ها را به همراه دیگر ویژگی های موجود در بازی Forces of Freedom است. همچنین لازم به ذکر است که این بازی زیبا در مارکت گوگل پلی توانسته به دانلود 10 میلیونی توسط کاربران و بازیکنان بازی از سراسر جهان برسد و از این رو امتیاز علی 4.5 از 5.0 را خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Forces of Freedom :

– بازی فوق العاده از صحنه های تیراندازی

– دنیای از محدوده های جنگی با منظر جنگلی

– وارد جنگ شدن با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به صورت 5V5

– گرافیک زییبا طراحی شده مخصوص بازی های جنگی و تیراندازی

– از سربازان قدیمی تا یگان ویژه و مدرن امروزی

– وجود انواع سلاح های قدرتمند و کشنده

– دریافت جایزه برای هر پیروزی از بازی

دانلود Forces of Freedom 4.4.0 – بازی اکشن و تیراندازی نیروهای آزادی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.