دانلود Flippy Knife 1.8.6.2 – بازی اکشن چاقو فلیپپی (پرتاب چاقو) اندروید

انتشار: 17 آبان 1397
ورژن: 1.8.6.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Flippy Knife 1.8.6.2 – بازی اکشن چاقو فلیپپی (پرتاب چاقو) اندروید

Flippy Knife بازی بسیار جذاب و کم حجم در سبک اکشن از سوی استودیو Beresnev Games برای گوشی های اندروید می باشد. چاقو را در جنگل تلنگر کند و تبدیل به یک استاد بزرگ چاقو با استفاده از بهترین مهارت چاقوها از سراسر جهان شوید. چوب چاقو را به عقب بکشید و دسته کوچک موسیقی جاز را جمع کنید. پرش در قفسه ها و جمع آوری کیف های گنج در صعود درختان و گرفتن هواپیماهای بدون سرنشین از صحنه های جذاب و عالی بازی است که آن ها را در بازی مشاهده خواهید کرد. هدف شما در بازی باز کردن قفسه سینه طلایی است که بخاطر آن با چالش های اکشن بسیاری رو به رو خواهید شد و باید تمرکز خود را حفظ نمایید!

بیش از 35 تیغه معروف جهان (چاقو، شمشیر، محو و …) که باید همه آن ها را جمع آوری کنید تا تکامل جدیدی را در بازی به وجود آورید. همچنین در بازی مکان های مختلف وجود دارد که عبارتند از کمپینگ، کلبه جنگلی، تپه های درختی، پشته در مزرعه و … که همه آن ها جذابیت خاصی را به همراه خود دارند و شما را به چالش های چاقو فلیپپی وارد می کند. بازی Flippy Knife طراحی شده به صورت شبیه ساز چاقو واقع بینانه مبتنی بر فیزیک می باشد.

ویزگی های بازی Flippy Knife :

– کم حجم و بسیار جذاب

– با شبیه ساز چاقو واقع بینانه مبتنی بر فیزیک

– جمع آوری بیش از 35 تیغه معروف جهان (چاقو، سیب، شمشیر، محور)

– وجود مکان های مختلف و جذاب برای کوهنوردی: کمپینگ، کلبه جنگلی، تپه های درختی، پشته در مزرعه …

– به اشتراک گذاشتن و رقابت با دوستان برای تبدیل شدن به بهترین استاد پرتاب چاقو!

– امکان کنترل آسان تنها با استفاده از یک انگشت!

دانلود Flippy Knife 1.8.6.2 – بازی اکشن چاقو فلیپپی (پرتاب چاقو) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.