دانلود FishingStrike 1.12.2 – بازی اعتصاب ماهیگیری برای اندروید + دیتا

انتشار: 25 فروردین 1397
ورژن: 1.12.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود FishingStrike 1.12.2 – بازی اعتصاب ماهیگیری برای اندروید + دیتا

FishingStrike یک بازی جذاب برای دوستداران ورزش ماهیگیری با روش لانسر کسی می باشد که از سوی استودیوی بازی سازی Netmarble Corporation طراحی و مخصوص گوشی های اندرویدی در مارکت پلی استوری یعنی (گوگل پلی) عرضه شده است. کیفیت گرافیک و طراحی دقیقی این بازی ماهیگیری باعث شده است که یک گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز با صحنه های ماهیگیری عالی به وجود به آید. مهارتهای کاگیذری قابل ارتقاء و جمع آوری می باشند که شا می توانید مهارت های جدید را در بازی باز کنید تا سریعتر به صید دلخواه در شکار ماهی را برسید که بستگی به عمل و تلاش شما هنگام گرفتنم ماهی دارد. شما باید در ماهیگیری بسیار دقیق باشید تا وقت بیشتری را به هدر ندهید تا بتوانید در کمترین زمان ماهی مد نظر را صید کنید که آن هم آسان نخواهد بود!

بازی FishingStrike دارای گرافیک واقع گرایانه با اقدام هیجان انگیز است که احساس تعادل واقعی، لذت پخش و جذابی را برای کاربران در دستگاه های اندرویدی فراهم می کند! همچنین با طراحی که دارد در آن شما شاهد ماهیگیری در نقاط مشهور از سراسر جهان خواهید بود که مدل ماهیگرفتن بیش از 500 نوع ماهی با طراحی واقعی را در اختیار شما جهت صید قرار می دهد که می توانید ساعت ها خود را در یک بازی لذت بخش و دوست داشتنی ماهیگیری غرق کنید! بازی FishingStrike مدت زیادی نیست که در گوگل پلی عرضه شده است که توانسته با بیش از 500 هزار بار دانلود، امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به خود اختصاص می دهد!

ویژگی های بازی FishingStrike

  • جمع آوری مهارت های جدید در زمینه ماهیگیری
  • وجود لانسر و قلاب های ماهیگیری مختلف
  • طراحی شده با ماهیگیری در گرافیک واقع گرایانه
  • ماهیگیری در نقاط مخصوص و مشهور ماهیگیری در سراسر جهان
  • وجود 500 نوع ماهی با هویت واقعی برای کسف و صید
  • محیط های فوق العاده ماهیگیری

دانلود FishingStrike 1.12.2 – بازی اعتصاب ماهیگیری برای اندروید + دیتا

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.