دانلود Final Heroes 12.5.0 – بازی نقش آفرینی قهرمانان نهایی اندروید

انتشار: 16 فروردین 1397
ورژن: 12.5.0
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود Final Heroes 12.5.0 – بازی نقش آفرینی قهرمانان نهایی اندروید

Final Heroes به فارسی (قهرمانان نهایی) بازی جهانی آنلاین با رقابت های PvP فوق العاده می باشد که طراحی شده در سبک ایفای نقش (نقش آفرینی) از سوی استودیو بازی سازی X.D. Global برای گوشی و تبلت های اندرویدی است. قهرمانان مختلف با قدرت و توانایی های منحصر به فرد منتظر شما هستند تا آن ها را استخدام کنید و در برابر دیگر مخالفان به کار ببری تا قدرت خود را در میدان جنگ به نمایش بگذارند! سه امپراتوری برای مبارزه با جهان و بدبختی هایی که در آن قرار دارند مبارزه می کنند. امپراتوری خود را انتخاب کنید و از طریق چالش های جهانی و مختلف خود را به پیروزی نهایی برسانید. شما قارد هستید در بخش قهرمانان وانتزی بازی، به ستخت تیم قدرتمند خود با استراتژی بیش از 40 قهرمان مختلف با مهارت های منحصر به فرد بپردازید و از بازی لذت ببرید!

بازی Final Heroes طراحی شده در سبک ترکیبی استراتژی و ایفای نقش می باشد که همانطور هم در پاراگراف بالا اشاره نمودیم، حالت نبر بازی PvP در زمان واقعی با بازیکنان مخالف است که در کل بازی آنلاین و نیاز به اتصال دائمی اینترنت دارد. همچنین بازی دارای گرافیک زیبا با قهرمانان و شخصیت های فانتزی میباشد که باعث افزایش جذابیت بازی شده است که در مارکت گوگل (پلی استوری) توانسته با یک میلیون بار دانلود به امتیاز 4.5 از 5.0 برسد و خود به یک بازی زیبا و عالی اندروید تبدیل کند!

ویژگی های بازی Final Heroes

  • مبارزه با بازیکنان از سراسر جهان برای رسیدن به پیروزی نهایی!
  • ساخت تیم و استراتژی خود را با یش از 40 قهرمان مختلف با مهارت های منحصر به فرد جهت انتخاب
  • محافظت از متحدان خود در برابر دشمنان قدرتمند که قصد حمله دارند.
  • ساختن امپراتوری خود و ارتقاء ساختمان های خود و ایجاد ارتش قدرتمند برای مبارزه

دانلود Final Heroes 12.5.0 – بازی نقش آفرینی قهرمانان نهایی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.