دانلود FIE Swordplay 2.24.802 – بازی شمشیر بازی برای اندروید

انتشار: 10 مرداد 1397
ورژن: 2.24.802
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود FIE Swordplay 2.24.802 – بازی شمشیر بازی برای اندروید

FIE Swordplay بازی بسیار عالی در سبک بازی های ورزشی با حجم کم برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که طرحی شده با قوانین واقعی ورزشی شمشیر بازی است که توسط فدراسیون جهانی شمشیر بازی FIE پشتیبانی می شود. تکنیک های واقعی را بیاموزید، از مسیرهای ساده تا حرفه ای قدرتمند و عجیب و غریب عبور کنید تا در برابر یک حریف از هوش مصنوعی بازی کنید یا حتی با دوستان خود دوئل نمایید که وقت آن رسیده قدرت خود را در شمشیر بازی نشان دهید. در ابتدای بازی شما می توانید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید، شمشیر را برای مسابقه انتخاب و آماده نمایید و وارد مسابقات در سراسر جهان شوید که از این راه خود را به استاد شمشیر بازی تبدیل کنید!

این بازی عالی به شما امکان سفارشی سازی عمیق سلاح های خود را به صورت دقیق و قابل تنظیم می دهد که می توانید شخصیت خود با جلیقه ها و ماسک ها جدید تجهیز کنید. FIE Swordplay در دو حالت مسابقه شمشیر بازی را فراهم می کند که یکی آفلاین و حالت دیگری آنلاین است و شما می توانید حالت آفلاین با هوش مصنوعی ازی کنید ، ولی در حالت آنلاین با دیگر بازی و دوستان خود به دلخواه دوئل کنید و شاهد هیجان فوق العاده ای باشید! همچینن این بازی زیبا دارای گرافیک 3D زرق و برق دار با انیمیشن فوق العاده و فیزیک شمشیربازی واقعی است؛ ولی با این حال دارای حجم کمی می باشد که د مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را بیش از 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی FIE Swordplay :

– اولین بازی موبایل شمشیر بازی با قوانین و تکنیک های واقعی از این ورزش

– گرافیک 3D زرق و برق دار به همراه انیمیشن و فیزیک واقعی فوق العاده

– سفارشی سازی از طریق سلاح های قدرتمند با تنظیم دقیق

– مبارزات انتخاباتی PvE مبارزه با راه خود را از ورزشکار تازه کار برای قهرمانی المپیک

– حالت آنلاین PvP برای دوئل با دوستان از طریق شبکه های اجتماعی

– طراحی شده با کنترل های ساده و آسان برای بهره وری

– کم حجم نسبت به امکانات و ویژگی های بازی

– و …

و

دانلود FIE Swordplay 2.24.802 – بازی شمشیر بازی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.