دانلود Fallout Shelter 1.13.12 – بازی فال اوت شلتر اندروید

انتشار: 22 خرداد 1397
ورژن: 1.13.12
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Fallout Shelter 1.13.12 – بازی فال اوت شلتر اندروید

Fallout Shelter یکی از بازی های محبوب و زیبای می باشد که توسط استودیو بازی سازی Bethesda Softworks LLC برای گوشی و تبلت های اندروید برنامه نویسی و عرضه شده است. آینده ای روشن تر و زیر زمینی ایجاد کنید که یکی از اتاق های مدرن برای انتخاب یک حفاری زیر 2000 پا از بستر به تصویری از زندگی را انتخاب نمایید. در بازی شما باید از یک پناهگاه زیر زمینی که خودتان انتخاب کرذید، محافظت و نگهداری کنید که در آن شاهد چالش های زیبایی خواهید بود. نحوه بازی بسیار آسان و اما کمی سخت است و شما را به زندگی در زیر زمین وارد می کند که در آنجا شغل های ایده آل خود را خواهید بافت و با استفاده از آن ها سطح توانایی های خود را بالا خواهید برد.

Fallout Shelter بازی یک دنیای زیر زمینی را برای شما شبیه سازی می کند که در آن شاهد چالش و ماجراجویی های عالی خواهید بود و در نظر داشته باشید که بازی اعتیادآور می باشد! این بازی در مارکت گوگل پلی میلیون ها بار دانلود شده است و همچنین با میلیون ها رای امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کرده است!

ویژگی های بازی Fallout Shelter :

– گیم پلی اعتیادآور به همراه ماجراجویی های جذاب

– ساخت دنیای مدرن و زیر زمینی برای زندگی در آن

– ماجراجویی در روی زمین برای کسب موفقیت های جدیدتر

– افزایش مهارت خود با استفاده سلاح، لباس و …

– گسترش و بالا بزردن تعداد اتاق های زیر زمینی

– پیدا کردن و پرداختن به شغل های ایده آل خود

– کشف کردن زره و سلاح های جدید با کارهخای دیگر …

– جذاب کردن ساکنین جدیدتر با ایجاد اتاق

دانلود Fallout Shelter 1.13.12 – بازی فال اوت شلتر اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.