دانلود Epic Summoners 1.0.0.40 – بازی نقش آفرینی ماموران حماسه اندروید

انتشار: 9 اسفند 1396
ورژن: 1.0.0.40
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Epic Summoners 1.0.0.40 – بازی نقش آفرینی ماموران حماسه اندروید

Epic Summoners به فارسی ماموران حماسه یک بازی آنلاین و در سبک استراتزی و نقش آفرینی برای گوشی و تبلت های اندروید است که توسعه بافته از سوی استودیو بازی سازی Feelingtouch HK میباشد. اتحاد در این بازی از خوب و بد تشکیل شده است. نبرد نهایی بین رزمندگان حماسی و قهرمانان در هر دو طرف شروع شده است! حال عنوان خود را در این بازی در بر بگیرید و حماسه خود را از طریق ماموران آغاز کنید! بهترین مبارزان و قهرمانان را آماده و انتخاب نمایید تا حماسه را شروع کنند. بازیکنان قدرتمند با قهرمان فوق العاده آماده رقابت و ایجاد حماسه با شما هستند که از تاکتیک های جنگی تا قدرت های استراتژیک می تواند در بازی برای شما نجات دهنده باشد!

برای کشف نردبان سحر و جادو و اسرار موجود در عمق بازی؛ باید از چالش های بسیاری عبور نمایید که بستگی به عمل و رقابت شما را بازیکنان دیگر دارد هر پیروزی یک پیشرفت برای شما به حساب می آید. رهبران قهرمانان و رزمندگان خود را برای غلبه به تمام چالش های نبرد آماده نمایید و با پیروزی های بسیاری در جنگ حماسی از جهان جنگجویان ظهور کنید! در بازی امکان متحد شدن و بازی کردن با دوستان وجود دارد که بدون شک می تواند رقابت شیرینی را به وجود آورد.

ویژگی های بازی Epic Summoners

  • وجود قهرمانان فوق العاده با توانایی های متفاوت نسبت به هم
  • گرافیک زیبا و جذاب؛ طراحی شده با کیفیت بالا
  • گیم پلی نقش آفرینی و استراتژی با ترکیبی از RPG
  • جنگ در زمان واقعی با بازیکنان دیگر و ایجاد حماسه!
  • کشف مهارت های جدید از قدرت سحر و جادو
  • متحد شدن و ایجاد اتحادیه برای دوستان

دانلود Epic Summoners 1.0.0.40 – بازی نقش آفرینی ماموران حماسه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.