دانلود Epic Battle Simulator 2 1.2.50 – بازی شبیه ساز حماسه نبرد 2 اندروید

انتشار: 24 شهریور 1396
ورژن: 1.2.50
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Epic Battle Simulator 2 1.2.50 – بازی شبیه ساز حماسه نبرد 2 اندروید

Epic Battle Simulator 2 یک بازی عالی و زیبا که به فارسی می شود شبیه ساز حماسه نبرد برای گوشی های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی ر طراحی و منتشر شده است. فرم های استراتژی نیروهای خود را انتخاب نمایید و آنها را عاقلانه در میدان جنگ قرار دهید تا در مقابل حریفان شکست نخورید و به ضرب و شتم حریفان بپردازید! بازی در برابر سطوح چند نفره سفارشی با حالت عالی زمان واقعی شما را به یک میدان نبرد عالی از جهان شبیه ساز جنگ وارد می کند که می توانید قدرت خود را در میدان نبرد به دیگران نشان دهید! شما در بازی می توانید ارتش خود را ارتقاء دهید و کامل کنید تا قدرت خود را چند برابر افزایش داده باشید و در مقابل دشمنان ضعیف نباشید.

بهبود گرافیک و افزایش هوش رباتها ها در بازی از ویژگی های Epic Battle Simulator می باشد که می توانید با نصب بازی تحربه نهایی از بازی های شبیه ساز جنگ داشته باشید و لذت ببرید! این بازی در مارکت گوگل پلی نزدیک به 5 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز 4.6 از 5.0 را کسب کند.

ویژگی ها بازی Epic Battle Simulator 2

  • طراحی شده با اثرات فیزیک در بازی!
  • قرار دادن ارتش پیشرفته در میدان جنگ با چیدمان های مختلف!
  • ارتقاء ارتش خود سه سطح مختلف با دنده بسیار جذاب و پیشرفت های آمار!
  • سیستم رتبه بندی چند نفره پیشرفته برای سازگاری بهتر و رهبر سفارشی!
  • ساخته شده با گرافیک بهبود یافته و عالی جهت زیبا سازی جنگ ها!
  • جنگ و نبرد در مکان های مختلف و زیبا با فضای باز

دانلود Epic Battle Simulator 2 1.2.50 – بازی شبیه ساز حماسه نبرد 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.