دانلود Elite SWAT – counter terrorist game 1.4.3 – بازی تیراندازی نخبه سوات اندروید

انتشار: 14 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.4.3
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Elite SWAT – counter terrorist game 1.4.3 – بازی تیراندازی نخبه سوات اندروید

Elite SWAT – counter terrorist game نام یک بازی در سبک اکشن و تیراندزای عملیاتی بشیه بازی های کانتر برای اندروید است. تروریست ها یک اعتصاب بزرگ در سرزمین های شما را برنامه ریزی می کنند. تیم SWAT اطلاعاتی مربوط به آن ها به دست آورده است به عنوان یک تیرانداز نخبه، ابتدا این ماموریت تروریستی تحت شرایط بحرانی را به عهده می گیرید. بعد پا به عرصه تیراندازی های فوق العاده با عملیات چالشی می گذارید که جنگ شما در برابر تروریست ها است. این تروریست ها آموزش دیده اند و تخصص دارند، بیشتر آنها سربازان بازنشسته هستند. تروریست ها توسط برخی از پلوتوكرات ها حمایت می شوند که هدف آنها تصرف و کشتن شهروندان بی گناه شما است که باید از هدف شوم آن ها جلوگیری کنید و به هیچ کدامشان رحم نکنید!

در بازی Elite SWAT به شما ماموریت های جنگی و چالش تیراندازی بسیاری سفارش داده خواهد شد که باید آن ها را به عنوان یک پازل تروریستی حل کنید. سلاح های مختلف می تواند شما را برای نزدیک کردن هدف تان کمک کند که با آن ها به نابود کردن و از بین بردن دشمنان بپردازید که برای باز کردن سلاح های جدید باید سطوح ها را به خوبی پشت سرهم بگذارید. نقشه های خاص با مکان های مختلف برای کشف وجود دارند که آن ها دست دشمنان افتاده است و یا برای جلوگیری از دست دادن شهر باید خود را به جنگ بزنید. این بازی زیبا با نام Elite SWAT – counter terrorist game در مارکت گوگل پلی منتشر شده است که توانسته به امتیاز عالی 4.5 از 5.0 با بیش از 100 ها هزار دانلود دست یابد و خود را به یکی از بازی های عالی اندروید تبدیل کند!

ویژگی های بازی Elite SWAT – counter terrorist game :

– گرافیک فوق العاده واقع گرایانه با اثرات حماسی

– پازل و ماموریت های سفارشی طراحی شده

– مهارت های مختلف اعتصاب از ساقه با تفنگ و یا کوبیدن با کرگدن

– 2 حالت کنترل: اعتصاب خودکار و اعتصاب دستی

– بازی های متمایز: بازی تیرانداز سوم شخص

– ده ها تن از گلوله های کشنده و سلاح های مرگبار

– نقشه ها به طور خاص مکان های مختلف با پوش شهر و ….

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20938 size-thumbnail” title=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Elite-SWAT-1.webp” alt=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20939 size-thumbnail” title=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Elite-SWAT-2.webp” alt=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20940 size-thumbnail” title=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Elite-SWAT-3.webp” alt=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20941 size-thumbnail” title=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Elite-SWAT-4.webp” alt=”دانلود Elite SWAT – counter terrorist game” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Elite SWAT – counter terrorist game 1.4.3 – بازی تیراندازی نخبه سوات اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.