دانلود Eden: The Game 1.4.2 – بازی کم حجم بهشت اندروید

انتشار: 15 شهریور 1396
ورژن: 1.4.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Eden: The Game 1.4.2 – بازی کم حجم بهشت اندروید

Eden: The Game یک بازی جدید طراحی شده با سبک نقش آفرینی از سوی استودیو Channel 4 Television Corporation برای اندروید است. شما مسئولیت اولویت دادن همه چیزهایی را که باید هر روز انجام دهید را بر عهد دارید. آیا شما می توانید ساختمان های اردوگاه بیشتری کنید؟ به شکار بپردازید؟ کشاورزی کنید؟ در بازی باید به یاد داشته باشید که آتش ها را به سرعت روشن نگهدارید و سفارشی کردن و تزئین اردوگاه را برای آن ها آسان تر کنید. امکاناتیک پناهگاه بسازید، سپس یک انبار، آشپزخانه، کارگاه و دیگر کارهایی که باید انجام داده شود را تکمیل نمایید تا بتوانید به موفقیت ساختمان های خود را ارتقا دهید و حتی مسیرها، مجسمه ها، دوش ها و بسیاری موارد دیگر را اضافه کنید.

در بازی شما می توانید برای حیوانات خود که عبارتند از جوجه ها، گاو و … خانه بسازید یا مزرعه ایجاد کنید و الز سوی دیگر منابع محدود آب، محصولات کشاورزی، گوشت، ماهی، چوب، سنگ و غیره را به خوبی و درستی مدیریت کنید تا در آینده از این مورد نگران نباشید. پیشرفته شما در بازی بستگی به عملکر تان دارد، کارهای خوب به همراه موفیقت می توانند در پیشرفت و زیباسازی مناطق بهشتی شما کمک کنند. Eden: The Game یک بازی بسیار سرگرم کننده و همچنین جذاب می باشد و پیشنهاد می کنیم که این بازی نقش آفرینی را از دست ندید!

ویزگی های بازی Eden: The Game

 • ساخت خانه و اردوگاه مخصوص به خوک ها، جوجه ها و گاوها
 • مدیریت کامل منابع محدود آب، محصولات کشاورزی، گوشت، ماهی، چوب، سنگ و …
 • حفاظت از خانه ها مزرعه و بسیاری دیگر در برابر آتش سوزی های خطرناک
 • ابزار و وسایل جدید برای بهبود بهر وری و دیگر کارها
 • کمک به اردو زدن در آب و هوای سخت اسکاتلند از طریق فصل
 • جذب اعضای جدید جامعه برای کمک به رشد شما و ساخت منطقه ای بهشتی
 • امکان به اشتراک گذاری پیشرفت خود با دوستان

دانلود Eden: The Game 1.4.2 – بازی کم حجم بهشت اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.