دانلود Dungeon Hunter Champions 1.0.10 – بازی قهرمان شکارچی سیاه چال اندروید

انتشار: 15 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.10
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Dungeon Hunter Champions 1.0.10 – بازی قهرمان شکارچی سیاه چال اندروید

Dungeon Hunter Champions: Epic Online Action RPG به فارسی (قهرمان شکارچی سیاه چال اندروید) نام یک بازی استراتژی با سبک نقش آفرینی زیبا برای سیستم عامل اندروی می باشد که طراحی شده توسط کمپانی محبوب و بی نظیر گیم لافت است که همانند دیگر بازی این استودیو دارای کیفیت طراحی عالی و بی نقص می باشد. پیوستن به هزاران نفر از بازیکنان در بازی اکشن و ایفای نقش که می توانید در آن آنلاین تیم خود را از قهرمانان سفارشی کنید برای یک ماجراجویی حماسی با دشمنان در جنگهای 5V5 از زمان واقعی مبارزه کنید. قهرمانان منحصر به فرد را از هر گوشه ای فرا خوانی کنید در بازی به جمع اوری چندین قهرمان عالی با توانایی های منحر به فرد و متمایز خواهید پرداخت!

هر یک قهرمان خود را برای فتحی جدید از اجراهای بی نظیر خود آماده کنید تا در مقابل دیگر بازیکنان از سراسر جهان خود را برای مبارزه هیجانی با موارد فوق العاده آماده کنید. شما همچنین می توانید با دشمنان کامپیوتری یعنی چالش های دشمنان غول پیکر، مانند قاتل وحشیانه شیطان پادشاه و …بپردازید. همچنین بازی امکان باز کردن انجمن جهت گفت و گو با بازیکنان دیگر و کمک به یک دیگر وجود دارد که می تواند یک ویژگی استراتژیک عالی به حساب بیاید. بازی Dungeon Hunter Champions طراحی شده با کیفیت گرافیک عالی و زیبا با امکانات و ویژگی های هیجانی یک بازی آنلاین است که در مارکت گوگل به صورت رایگان تازگی عرضه شده که توانسته امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را با بیش از 100 هزار بار دانلود توسط کاربران به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Dungeon Hunter Champions :

– پیوستن به اجتماع  و آشنایی با بازیکنان دیگر از سراسر جهان

– تقویت کردن حزب خود از طریق بهترین قهرمانان خود

– امکان ایجاد یا پیوستن به یک انجمن و کسب پاداش قوی

– اثبات ارزش خود در زمان واقعی جنگ 5v5

– ضربه زدن  به دشمنان برای کسب پاداش بیشتر

– قهرمانان منحصر به فرد با توانایی های منحصر به فرد

 

 

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20972 size-thumbnail” title=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Dungeon-Hunter-Champions-1.webp” alt=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20973 size-thumbnail” title=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Dungeon-Hunter-Champions-2.webp” alt=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20974 size-thumbnail” title=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Dungeon-Hunter-Champions-3.webp” alt=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20975 size-thumbnail” title=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Dungeon-Hunter-Champions-4.webp” alt=”آخرین و جدیدترین ورژن بازی Dungeon Hunter Champions برای اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Dungeon Hunter Champions 1.0.10 – بازی قهرمان شکارچی سیاه چال اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.