دانلود Double Guns 1.0.1 – بازی آرکید اسلحه دوگانه برای اندروید

انتشار: 25 شهریور 1397
ورژن: 1.0.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Double Guns 1.0.1 – بازی آرکید اسلحه دوگانه برای اندروید

Double Guns اسلحه دوگانه بازی جدید آرکید با سبک طراحی همیشکی از بازی های استویدیو بازی سازی Ketchapp کچاب می باشد که قبل از این بازی های همچن Mr Gun و Car vs Cops … از این استودیو قرار در وبسایت معرفی و قرار داده ایم. شلیک هدف برای شکستن موارد تعیین شده و در حال معلق که باید با شلیک خود آن را بشکنید. زمان عکس های خود را درست کنید و آیتم را در صفحه نگه دارید، در غیر این صورت شما بازی را از دست می دهید و به نوعی خواهید باخت. تمرکز قدرت شلیک را فقط درست و از بین بردن همه چیز را بر عهده بگیرید در هدف خود قرار دهید. سطوح بسیاری در بازی وجود دارد که می توانید با پشبت سر گذاشتن یکی یکی چالش ها آن ها را رفته رفته باز کنید و چالش های سخت را با همان سبک آغاز نمایید.

هر مرحله از بازی Double Guns از تنوع بسیاری برخوردار است و دارای اقلام های باز شده متفاوت است. سلاح ها رفته رفته در کنار دیگر موارد تغییر خواهند کرد. سعی کنید رفته رفته مهارت های تیراندازی خود را افزایش دهید و به یکی از بهترین ها تبدیل شوید تا تیراندازی نهایی خود را تعیین کنید.

ویژگی های بازی Double Guns :

– بازی کم حجم و رایگان با سبکی ساده

– نحوه بازی بسیار ساده و آسان، اما چالشی

– موارد با تنوع بالا جهت افزایش جذابیت و سرگرمی

– گرافیک متناسب و خوب نسبت به حجم کم بازی

– گیم پلی سرگرم کننده

دانلود Double Guns 1.0.1 – بازی آرکید اسلحه دوگانه برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.