دانلود بازی نقطه خط انلاین برای اندروید – نسخه جدید 1.4

انتشار: 7 اسفند 1400
ورژن: 1.4
دانلود بازی نقطه خط انلاین برای اندروید – نسخه جدید 1.4

کمتر کسی دیده می شود که با بازی نقطه خط آشنا نباشد یا حداقل یک بار بازی نکرده باشد! نقطه خط یک بازی ایرانی و عالی طراحی شده توسط برنامه نویس و طراح هادی ویر می باشد که شبیه ساز بازی سنتی نقطه در گوشی های اندروید است. با نصب این بازی می توانید دوران خاطره انگیز بازی نقطه که با دوستان خود داسته اید را یاد آوری کنید و نهایت لذت را ببرید. نحوه بازی نقطه به شکلی است که به دو بازیکن دارد و در آن هر بازیکن به نوبت خود یک خط را رسم می کند و هر بازیکنی به اشتباهی خطی را وصل کند، بازیکن دیگر با رسم یک خط و وصل کردن یک مبع به دست می آبد و در آخر تعداد مربع های هر کدام بازیکن بیشتر باشد بازی را برده است. همانطور که توضیح دادیم نحوه بازی آسان و چالش انگیز فکری است و فقط نیاز به دقت بالا دارد. حال شما می توانید این بازی در گوشی اندروید دتحربه کنید و لذت خاطره انگیزی را برای خود فراهم کنید.

دانلود بازی نقطه خط آنلاین و برخی ویژگی های آن

  • بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • کم حجم و کاملا رایگان برای بازی
  • دارای چالش های فکری و معمایی
  • یادآوری دوران کودکی و خاطره انگیز بازی نقطه با دوستان
  • نحوه بازی ساده و آسان اما فکری

دانلود بازی نقطه خط انلاین برای اندروید – نسخه جدید 1.4

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.