دانلود Disney Heroes: Battle Mode 1.8.2 – بازی استراتژی قهرمانان دیزنی اندروید

انتشار: 12 فروردین 1398
ورژن: 1.8.2
اندروید: بستگی به گوشی دارد
دانلود Disney Heroes: Battle Mode 1.8.2 – بازی استراتژی قهرمانان دیزنی اندروید

Disney Heroes: Battle Mode قهرمانان دیزنی: حالت نبرد! یک بازی جدید و هیجانی از سوی استودیو بازی سازی PerBlue Entertainment برای گوشی و تبلت های سیستم عامل اندروید است. به شهر دیجیتال خوش آمدید! در حالی که می توانید از آن لذت ببرید، یک ویروس شریر وارد شده در شهر، هر پیکسل را فاسد می کند، دوستان و خانواده های قهرمانان را در کنار م قرار دهید تا در مقابل دشمنان از جمله ویروس شریر مقابله کننده و شروع به اجرای قدرتهای ویژه خود کنند! با به کارگیری از آن ها بهترین تیم را به وجود آورید. تجهیز ابزار قدرتمند و مبارزه با شانس باور نکردنی برای نجات قهرمانان همکار خود بخشی از این بازی بسیار جذاب و هیجان می باشد که شما را با یک دنیای دوست داشتنی قهرمانان درگیر می کند که برای نجات یافتن به شما نیاز دارند!

در بازی Disney Heroes: Battle Mode شما به جمع آوری و مبارزه با 15 قهرمان دیزنی و پیکسار خواهید پرداخت که یکی از ویزگی های هسجانی بازی به حساب می آید که می توانید با 18 قهرمان به نبرد با دشمنان ویروسی بروید. هر کدام از شخصیت ها با توانایی های حماسی و منحصر به فردی طراحی شده است و قابل ارتقاء جهت افزایش قدرت می باشند. نسخه های اولیه و ابتدایی بازی Disney Heroes: Battle Mode منتشر یافته است که توانسته کاربرانی را به خود جذب کنید و از این رو ما آن را برای دانلود با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار دهیم.

ویژگی های بازی Disney Heroes: Battle Mode :

– جمع آوری و مبارزه با 15 قهرمان دیزنی و پیکسار

– وجود قهرمانان مختلف از جمله رالف خرابکار، جودی هاپس، نیک ویلد و …

– ساخت تیم برای ماموریت ها و کمپین های ویژه

– وجود شخصیت های مختلف با توانایی های حماسی

– امکان ارتقاء توانایی ها منحصر به فرد قهرمانان

– کشف یک دنیای دیجیتال جدید و صرفه جویی در قهرمانان همکار!

– و …

و

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20909 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Disney-Heroes-Battle-Mode-1.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20910 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Disney-Heroes-Battle-Mode-2.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20911 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Disney-Heroes-Battle-Mode-3.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20912 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Disney-Heroes-Battle-Mode-4.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Disney Heroes: Battle Mode برای اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Disney Heroes: Battle Mode 1.8.2 – بازی استراتژی قهرمانان دیزنی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.