دانلود Desert storm:Zombie Survival 1.2.1 – بازی بقا طوفان سحرا اندروید

انتشار: 24 مهر 1397
ورژن: 1.2.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Desert storm:Zombie Survival 1.2.1 – بازی بقا طوفان سحرا اندروید

Desert storm:Zombie Survival طوفان سحرا: بقا زامبی یکی دیگر از بازی های اکشن، جذاب و کشتار زامبی به سبک پرطرفدار بقا می باشد که طراحی و توسعه بافته توسط استودیو بازی سازی Monica Wyatt برای اندروید است. شما در یک دورۀ بی نظیر قرار خواهید گرفت، با زلزله ناگهانی و شدید که شکاف های زیادی را در زمین ایجاد می کند و موجودات بی قید و بی نظیر حمله می کنند. بعد از یک زلزله بیدار خواهید شد که شما را می تواند گرسنه، تشنگی، جانوران حیوانات و هیولاها بکشد و هر لحظه از هر جا می توانید با آن ها روبرو شوید. برای خود پناهگاهایی را ایجاد کنید و از طریق آن به پوشش دادن خود بپردازید و در مقابل هیولاها از استقامت بالایی برخوردار باشید.

خانه یا پناهگاه می تواند یکی از بهترین راه های مقابله با زامبی ها باشد که در بازی باید بعد از ساخت و ساز به جمع آوری انواع زامبی ها بپردازید. همچنین شما قارد خواهید بود سلاح های مختلف را جمع آوری نمایید یا به باز کردن آن ها بپردازید که باعث افزایش برخی از مهارت و توانایی های شما می شود. بازی Desert storm:Zombie Survival از گرافیک متناسب و عالی نسبت به حجم کم و بدون دیتای بازی برخوردار است که بدون نیاز به اینترنت و کاملا آفلاین است. بیش از 100 هزار بار دانلود را امتیاز مناسبی را کسب کند.

ویژگی های بازی Desert storm:Zombie Survival :

– راه بقا پر از خطرات مختلف از مقابله با هیولا و زامبی های مختلف تا ساخت پناهگاه

– ساخت سلاح و ابزار محافظتی برای افزایش قدرت در مبارزات

– تقویت کردن ایستگاه ها برای دفاع در برابر ماسه سنگ ها و حملات هیولا

– کسب کردن منابع مختلف از جمله نیازهای مختلف

– وجود محیطه ای خطرناک و بسیار

دانلود Desert storm:Zombie Survival 1.2.1 – بازی بقا طوفان سحرا اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.