دانلود DEER HUNTER CLASSIC 3.13.0 – بازی اکشن شکارچی گوزن اندروید

انتشار: 1 بهمن 1397
ورژن: 3.13.0
اندروید: 3.0 به بالا
,
دانلود DEER HUNTER CLASSIC 3.13.0 – بازی اکشن شکارچی گوزن اندروید

DEER HUNTER CLASSIC شکارچی گوزن (کلاسیک) یک بازی عالی و پرطرفدار در پلی استوری مخصوص بازی در موبایل های هوشمند با سیستم عامل اندرویدی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Glu گلو است. گوزن ها از آنچه که شما فکر می کنید ، نزدیک تر هستند و لاز است شما ماشه تفنگ شکاری را به سوی آن ها بکشید. نیازی نیست خود زیاد به درد سر به اندازید! کافه به خوبی به اطرف خود در تپه های جنگلی نگاه کنید و شاهد گوزن های در حال عبور باشید و از آن طریق آن ها را شکار نمایید. از شمال آمریكای شمالی اقیانوس آرام به ساوانای آفریقای مرکزی در سفر حماسی برای شکار حیوانات عجیب ترین جهان سفر خواهید کرد که هدف از سفر شکار نمودن گونه های مختلف حیوانی می باشد که چالش های شکاری به همراه خواهد داشت.

بیش از 100 گونه از حیوانات آماده شکار شدن در برابر سلاح های کشنده در بازی DEER HUNTER CLASSIC شما هستند! همچنین سلاتح های بسیاری برای باز کردن وجود دارند که می توانید رفته رفته باز کرده و آن ها را مورد اسفاده قرار دهید تا در برابر حیوانات کم نه آورید. امکان ارتقا< سلاح و موارد شکاری مختلف در بازی وجود دارد که یم مورد انگیزشی را در بازی به وجود می آورد. از آمار در یافت شده بازی در پلی استوری می توان به دانلود بیش از 50 میلیونی اشاره کرد!

ویژگی های بازی DEER HUNTER CLASSIC :

کشف یک جهان زنده  و غرق در محیط های متنوع بیش از 100 گونه حیوانات!

– حملات نا گهانی از حیوانات جنگلی وحشی

– حداکثر آتش سوزی سلاح های خود از طریق ارتقاء سلاح ها

– جمع آوری تروفی

– گیم پلی بازی قرمز بالا پایان، همهجانبه!

طراحی شده با FPS و شبیه ساز های شکارچی بالا

دانلود DEER HUNTER CLASSIC 3.13.0 – بازی اکشن شکارچی گوزن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.