دانلود Death Shooter: contract killer 1.2.11 – بازی اکشن تیرانداز مرگ اندروید

انتشار: 22 اسفند 1396
ورژن: 1.2.11
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Death Shooter: contract killer 1.2.11 – بازی اکشن تیرانداز مرگ اندروید

Death Shooter: contract killer تیرانداز مرگ: قاتل قراردادی همانطو که از نامش پیداست یک بازی تیراندازی هیحانی و چالشی از جنگل تا مناطق خطرناک میباشد که توسط استودیو بازی سازی WEDO1.COM GAME برای پلتفرم موبایل (اندروید) طراحی و تولید شده است. کشتن هدف کل قرارداد شما است، هر چقدر حرفه ای و اینقدر بهتر! به عنوان یک نیروی ویژه، مأموریت های مخفی برای از بین بردن دشمنان و تروریست ها خواهید گرفت. باید در بازی به صورت دزدکی حرکت و وارد مخفی گاه ها شوید تا روی قاتلیت خود را به دشمنان نشان دهید و در اعضای تکمیل کردن ماموریت پول بگیرید. دشمنان را یکی یکی در هر مکان مختلف پیدا کنید و دوربین لنزی خود را روی سر ان ها قرار دهید تا قدرت شلیک را وارد سرشان کنید و نفس عمیق را بکشید!

20 سلاح مختلف و هیجان انگیز با 10 برابر این عدد که می شود 200 ماموریت علی و جذاب وجود دارد که می توانید در مکان های مختلف که عباتند از جنگل ها، کوه ها، برف و پایگاه نظامی و … در انجا شورع کنید. همچنین تک تیرانداز، پیاده نظام، افسر، پزشکان مسلح نارنجک و رادیوم بخشی از نحوه بازی های شما در ماموریت های است که با شیوه های مختلف به سوی کشتن دشمان خود خواهید رفت. بازی Death Shooter: contract killer در مارکت اندروید گوگل پلی استوری 10 میلیون بار توسط کاربران اندروید شده شده و امتیاز عالی را به خود اختصاص داده است!

ویژگی های بازی Death Shooter: contract killer

 • بیش از 20 نوع سلاح مختلف و مرگبار
 • امکان ارتقاء دادن سلاح های خود و افزایش توانایی ها
 • وجود ماموریت های مختلف با بیش از 200 ماموریت عالی
 • مأموریت های خود را در جنگل ها، کوه ها، برف و پایگاه نظامی تکمیل کنید
 • ماموریت های مختلف: تک تیرانداز، پیاده نظام، افسر، پزشکان مسلح و …
 • حرکت کردن به صورت آهسته و والرد شدن به مخفی گاه ها
 • تجربه واقعی تیراندازی با صحنه های فراموش نشدنی

دانلود Death Shooter: contract killer 1.2.11 – بازی اکشن تیرانداز مرگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.