دانلود Death Killer:Guarding The City 1.0.0021 – بازی تیراندازی محافظت از شهر اندروید

انتشار: 22 فروردین 1397
ورژن: 1.0.0021
اندروید: 4.3 به بالا
دانلود Death Killer:Guarding The City 1.0.0021 – بازی تیراندازی محافظت از شهر اندروید

Death Killer:Guarding The City یک بازی تیراندازی و بسیار هیجان انگیز برای اندروید می باشد که همانطور معلوم هست طراحی شده در سبک بای های اکشن و عملیاتی عالی است. مبارزه واقعی است و شما می توانید قهرمان باشید! در بازی شما به عنوان یک مامور حرفه ای و دوران دیده برای محافظت کلی از شهر و افراد بی گناهی که در ان زندگی می کنند، خود را به چالش های مرگبار در برابر دشمنان خطرناک خواهید زد. سلاح های مختلف از جمله تفنگ های تک تیرانداز تا سلاح های تیراندازی کشنه وجود دارد که می توانید از ساختمان های مختلف به دشمنان شکلیک کنید و بدون اینکه آن ها موقعیت شما را تشخصی دهند، همه دشمنان را نابود کنید!

در واقع شما وارد نبردی خواهید شما که از همه لحاظ باید حرف های باشد از جمله در برابر زمان تا که بتوانید به متوقف کردن جنایی و محافظت از افراد بی گناه در موقعیت و زمان مناسب بپردازید. در کل بازی شما در بیش از 300 ماموریت قرار خواهد دارد که باید وظیفه خود را در این زمینه به انجام برسانید و با حل کردن هر کدام از ماموریت ها به مرحله و چالش بعدی راه یابید. همچنین امکان ارتقاء سلاح در بازی وجود دارد که نشاندهنده ویژگی و امکانات عالی از گیم پلی پرهیجان است. نسخه های ابتدایی بازی Death Killer:Guarding The City در مارکت گوگل پلی عرضه شده است که توانسته به امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Death Killer:Guarding The City

  • بیش از 300 ماموریت هیجان انگیز و جذاب
  • صحنه واقعی شامل روزهای متناوب با شب
  • تفنگ های تک تیرانداز و عالی
  • امکان ارتقاء دادن سلاح های مختلف
  • محیط های منحصر به فرد و عالی

دانلود Death Killer:Guarding The City 1.0.0021 – بازی تیراندازی محافظت از شهر اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.