دانلود Dead Reaper 3.3.1 – بازی کشتار زامبی کم حجم برای اندروید

انتشار: 10 مهر 1397
ورژن: 3.3.1
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Dead Reaper 3.3.1 – بازی کشتار زامبی کم حجم برای اندروید

کشتار زامبی را در بازی Dead Reaper را رواج دهید و سرگرمی با جذابیت بالایی را برای خود در موبایل و تبلت های اندروید به وجود آورید. به عنوان یک قهرمان جاده ای و قاتل زامبی از روزهای آخر، شما باید راه خروج از گروه زامبی را بکشید که در این راه با هزاران زامبی و گروه های بی پایان رو به رو خواهید شد! سلاح های قدرتمند را انتخاب کنید و دستاوردهای قاتل زامبی را پیدا کنید و زامبی ها را از بین ببرید. سلاح های مختلف و مرگباری نیز وجود دارد  که هرکدام از آن ها از قدرت مختلفی وجود دارد که با ارتقاء نیز قدرت تیراندازی و مهارت های شما نیز افزایش خواهد یافت. امکان رانندگی در بازی نیز وجود دارد که باعث می شود جذابیت و سرگرمی گیم پلی افزایش یابد که از این طریق با رانندگی در جاده زامبی ها را له خواهید کرد.

بازی دارای دو حالت مختلف است که حالت داستان و حالت بی پایان و هرکدام از جذابیت و هیجان خاصی برخورد دار هستند. در حالت داستان شاهد 8 سطح مختلف خواهید بود که یکی از دیگری دشوارتر و هر سطح دارای 10 سطح زیر مجموعه می باشد که در کل 80 سطح از یک حالت داستانی برای بازی کرن شما فراهم می شود. حالت بی پایان شامل 2 نوع گیم پلی است که در آن تا می توانید باید با زامبی های پرتعداد مبارزات کنید و به نابودی آن ها بپردازید. لازم به ذکر است که بازی Dead Reaper از گرافیک مطلوب و سرگرم کننده ای برخوردار است که از این رو دارای حجم کم 20 مگابایتی است و نسبت به حجم خود بسیار پرامکانات بوده.

ویژگی های بازی Dead Reaper :

– شاهد بودن بر انواع بازی گیم پلی عالی

– 2 حالت بازی بی پایان و حالت داستانی

– بیش از 70 سطح داستانی عالی برای تکمیل نمودن

– رانندگی در جاده های پر از زامبی

– صفحه نمایش کامل و واقع گرایانه عالی

– گیم پای کشتار زامبی ساده با حالت متفاوت

– و …

دانلود Dead Reaper 3.3.1 – بازی کشتار زامبی کم حجم برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.