دانلود Dead Paradise: The Road Warrior 1.5.0 – بازی بهشت مرده اندروید

انتشار: 18 فروردین 1398
ورژن: 1.5.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Dead Paradise: The Road Warrior 1.5.0 – بازی بهشت مرده اندروید

Dead Paradise: The Road Warrior (بهشت مرده: جنگجو جاده) نام بازی جدید و عالی مخصوص سیستم عامل محبوب اندروید است که دنیای از اتومبیل های اکشن را به وجود می آورد که در هیچ کش به یک دیگر رحم نمی کند! از بین بردن همه چیز که در جلوی راه شما وجود دارد، بدون صرف یک موشک سعی کنید تمام دشمنان و رقبایی که می خواهند شما را به کشند را نابود کنید و راه خود را برای زنده ماندن در این دنیای آخرالزمان از سر بگیرید. بخشی از خودروهای بدون رانندگی را بخرید و وارد بازی کنید که یک زرادخانه بزرگ سلاح، از مسلسل ها تا پرتاب کننده های نارنجک در آنجا وجود دارد که می توایند نسبت به نیازهای خود سلاح های مدنظر را بخرید و در بازی آن ها را مقابل دشمنان عظیم به کار بگیرید!

هدف شما نابود کردن تمام باند های مخرب است تا خانواده خود را بازگردانید. دشمنان بسیاری در هر سطح از بازی پدیدار می شوند که هر کدام از آن ها مهارت های افزایش یافته ای دارند که چالش بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت که آن ها را بتوانید شکست دهید. شما می توانید از طریق ارتقاء دادن مهارت ها، سلاح و بسیاری دیگر از موارد قدرت خود را چند برابر کنید و همه دشمنان را به مبارزه دعوت نمایید. بیش از 70 سطح با مکان های مختلف از جمله شهر، کویر، کانیون، حومه و … با چاشل های هیجانی منتظر شما هستند، وارد بازی شوید و مهارت های قدرتمند خود را به نمای بگذایرد!

ویژگی های بازی Dead Paradise: The Road Warrior :

– 3 سطح دشواری با پاداش های مختلف و متفاوت

– افزایش دادن و انتخاب 5 وسیله نقلیه هیجان انگیز و جذاب

– بیش از 70 سطح با مکان های مختلف از جمله شهر، کویر، کانیون و …

– تسخیر کردن یک مکان پس از دیگری و جمع آوری منابع از باند های دشمن

– زرادخانه بزرگ، پر از سلاح های مختلف از جمله اسلحه، تفنگ، نارنجک

– مبارزه با وسعت گسترده ای از جهان پس از آخرالزمان

– بیش از 15 نوع از دشمنان با مخازن سنگین

– 4 نوع کارفرمای منحصر به فرد و عالی

دانلود Dead Paradise: The Road Warrior 1.5.0 – بازی بهشت مرده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.