دانلود Dead End Alley 1.013 – بازی زامبی کوچه مرده اندروید

انتشار: 22 تیر 1397
ورژن: 1.013
اندروید: 7.0 به بالا
دانلود Dead End Alley 1.013 – بازی زامبی کوچه مرده اندروید

Dead End Alley کوچه مرده یا کوچه بن بست یک بازی سرگرم کننده و کشتار زامبی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Cry Havoc Games چند ساعت پیش در گوگل پلی مورد عرضه قرار گرفته است. این است پایان خط! در آخرین کوچه بن بست قرار دارید و شما می توانید حال قدرت خود را در این کوچه ترسناک پر از زامبی ها به نمایش بگذارید. از سلاح های سرد تا گرم در بازی می توانید بهره ببرید و زامبی ها را به سوی کشتار روانه کنید. کمی سخت است که در یک جا باشید و با زامبی ها مقابله کنید که هیچ راه فراری نیز ندارید و باید برای زنمده نگهداشتن خود تا سطح های بعدی به مبارزه بپردازید. بازی Dead End Alley حالت مهیج دارد که شما را در انتهای یک کوچه نسبتا تاریک با زامبی ها ترسناک رو به رو خواهید شد و تلاش خود را برای زنده ماندن خواهید کرد!

ویژگی های بازی Dead End Alley :

– گرافیک با کفیت و بالا نسبت به حجم بازی

– محیط یک سطحی با سختی های مختلف

– وجود زامبی های مختلف از از کارمند تا هیولا

– وجود سلاح های مختلف از جمله اسلحه، اره برقی و …

– و …

دانلود Dead End Alley 1.013 – بازی زامبی کوچه مرده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.