دانلود Dark Sword : Season 2 2.3.0 – بازی شمشیر تاریکی اندروید

انتشار: 9 فروردین 1397
ورژن: 2.3.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Dark Sword : Season 2 2.3.0 – بازی شمشیر تاریکی اندروید

Dark Sword : Season 2 (شمشر تاریکی: فصل 2) بازی مبارزه ای و نقش آفرنی برای اندروید است که طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی NANOO COMPANY Inc. طراحی و عرضه شده است. داستان بازی از آنجایی شروع شد که  آن شب اژدهای تاریک دروازه رو به خورشید را بست و در همه جا نور ناپدید شد همه موجودات زنده تاریک شدند و این مشکل گفته می شود ابدی است! دیگر هیچ نوری وجود ندارد! شما باید با اژدهای تاریکی و دشمنان دیگر مبارزه به جنگیدن بپردازید تا دوباره نور امید برگشتن بیابد. هدف اصلی شما در بازی رسیدن به تاریکی ابدی است که اژدهای تاریکی بزرگ در آنجاست و بدون شک شکست دادن آن کمی غیر ممکن بنطر می رسد، اما با کشتن آن می توانید نور ابدی را برگردانید و تاریکی را از شهر کاملا دور کنید!

در بازی شاهد بیش از 150 آیتم و مهارت منحضر به فرد با بازی های عظیم خواهید بود که می توانید قدرت جنگجوها را افزایش دهید تا در مقابل جنگنده های تاریکی بازنده نباشند. امان بازی کردن به صورت آنلاین و متحد شدن با بازیکنان دیگر به صورت زمان واقعی PvP نیز در بازی وجود دارد که این حالت آنلاین بوده و نیاز به متصل بودن مدام اینترنت نیاز دارد. Dark Sword : Season 2 در پلی اسوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده است که با رضایت کاربران اندروید توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 با 10 میلیون بار دانلود از سراسر جهان کسب کرده است و یکی از بازی های عالی اندروید به حساب می آید!

ویژگی های بازی Dark Sword : Season 2

  • امکان بازی کردن به صورت آنلاین PvP
  • شکست دادن اژدهای تاریک و صرفه جویی در نور!
  • به دست آوردن متحدان از دیگر برای جنگ متحدانه
  • بوجود یش از 150 آیتم و مهارت مختلف در بازی های عظیم
  • محیط بازی تاریک با جنگجوهای تاریکی ترسناک

دانلود Dark Sword : Season 2 2.3.0 – بازی شمشیر تاریکی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.