دانلود Cubway 1.2 – بازی جالب معمایی و فکری راه مکعب برای اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.2
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Cubway 1.2 – بازی جالب معمایی و فکری راه مکعب برای اندروید

Cubway یک بازی جالب معمایی با طراحی بسیار متفاوت نسبت به دیگر بازی های معمایی و فکری سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی ArmNomads LLC طراحی و عرضه شده است که ما در این مطلب قصد قرار دادن آن را جهت دانلود داریم. در بازی شما نقش هدایت کننده و راهنما برای مکعب را دارید که باید آن را از طریق راه طولانی پر از خطرات و مشکلات عبور دهید و مسیر اصلی را بیابید. مکانیک بازی در اطراف با عث به وجود آمدن انواع مختلف تعامل با موانع تمرکز شده است که برخی از آنها عبارتند از پیدا کردن نقطه مناسب برای غلبه بر موانع، دمیدن آنها، زمان بندی صحیح حرکت خود، اجتناب از خطرات، تغییر جهت حرکت خود و … که همه آن ها جذابیت و هیجان خاصی را به بازی داده است.

در بازی Cubway شما شاهد بیش از 55 سطح جذاب و سرگرم کننده برای حل معما خواهید بود که می توانید شعی خود را برای حل کردن آن ها به کار ببرید. همانطور که قبلا نیز اشاره کردم بازی بسیار جالب است که در آن شا می توانید گیم پلی گیج کننده و پر خطر از مسیرهای بی عبور تجربه کنید که اگر اهل بازی های معمای باشید به راحتی چند ساعتی روی بازی خواهید گذاشت. بازی Cubway در مارکت گوگل به تازگی عرضه شده و هنوز جا نه افتاده است که توانسته با این حال با هزاران داده شده توسط کاربران امتیاز عالی 4.7 از 5.0 با هزاران دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Cubway

  • بیش از 55 سطح مختلف
  • طراحی زیبا و شیک از گیم پلی چالش فکری
  • بسیاری از موانع و انیمیشن های منحصر به فرد
  • اثرات شگفت آور باران، حرکت آهسته، تغییر روز و شب و غیره
  • چندین مکانیک طراحی شده بازی

دانلود Cubway 1.2 – بازی جالب معمایی و فکری راه مکعب برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.