دانلود آخرین ورژن Crab War 1.6.7 – بازی ماجراجویی جنگ خرچنگ اندروید

انتشار: 6 مرداد 1396
ورژن: 1.6.7
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود آخرین ورژن Crab War 1.6.7 – بازی ماجراجویی جنگ خرچنگ اندروید

Crab War جنگ خرچنگ یک بازی بسیار جذاب در سبک بازی ماجراجویی می باشد. داستان بازی از جایی شروع می شود که خزندگان غول پیکر و خرچنگ سوار زیرزمینی به سرزمین های شما حمله کردند. با گذشت قرن ها بعد، تزریق با قدرت کریستال که آنها آماده به انتقام سخت هستند! تشکیل و پیشرفت ارتش خود از خرچنگ ها برای مقابله با دشمنان و پس گرفتن سرزمین خود و دفاع از آن در برابر خزندگان خطرناک! دشمنان اصلی شما خزندگان هستند که در بازی شما با 50 نوع مختلف از خزندگان غول پیکر و بسیار خطر ناک روبه رو می شوید وباید آن ها را شکست دهید. توانایی های شما در بازی بی نظیر و قدرتمند می باشد که می توانید توانایی ها را تا 18 سفارشی نمایید. البته باید به متحدان خود نیز کمک کنید و از آن ها در جاهای خاص استفاده نمایید!

بازی Crab War به صورت زیبا طراحی شده است که در بازی تکامل با بیش از 80 خرچنگ به زیبایی طراحی شده را شاهد خواهید بود. بازی دارای گیم پلی سرگرم کننده با ترکیبی از ماجراجویی اکشن است و کاربران را به دنیایی از ماجراجویی و جنگ وارد می کند.

برخی از ویژگی های بازی Crab War

  • تکامل با بیش از 80 خرچنگ که طراحی شده به صورت زیبا
  • بازکردن 6 توانایی قدرتمند و سفارشی کردن آن ها تا 18
  • شکار بیش از 50 خزندگان غول پیکر خطرناک و مختلف
  • امکان رقابت با دیگران در مسابقات چالشی و هیجان انگیز
  • اصلاح ژن های خرچنگ و سفارشی خرچنگ خود را در ژن درخت!
  • کمک کردن به متحدان قدرتمند خود مانند: خرچنگ قاتل و اشعه طلایی

دانلود آخرین ورژن Crab War 1.6.7 – بازی ماجراجویی جنگ خرچنگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.