دانلود Counter Terrorist Shoot 1.6 – بازی اکشن کانتر تروریست شوت اندروید

انتشار: 6 بهمن 1396
ورژن: 1.6
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Counter Terrorist Shoot 1.6 – بازی اکشن کانتر تروریست شوت اندروید
Counter Terrorist Shoot یک بازی زیبا تیراندازی اکشن و اول شخص برای گوشی و تبلت های اندرویدی میباشد که توسط استودیو بازی سازی Doing Studio طراحی شده است که سازنده بسیاری از بازی تیراندازی اندروید می باشد. شما می توانید مهارت های تیراندازی خود را بهبود و آموزش دهید و توانایی های خود را در تیراندازی افزایش دهید. در این بازی تیرانداز به عنوان اول شخص، می توانید تمام نقشه ها را باز کنید و بازی بپردازید که در شاهد اسلحه ها و مکان هی بسیار خوهید بود. بازی اکشن است ئ تنهای تیر و هدف مشخص کننده برنده است که یک تیر می تواند شما را بکشد.
وجود اسلحه های تک تیر انداز، تفنگ های تهاجمی، سلاح سنگین و بسیاری دیگر با بازی در یک محیط 3D واقع گرایانه، تیراندازی دیوانه بار و در آخر دریافت جایزه از ویژگی های این بازی زیبا است که در خلاصه شما می تواند با سربازان خودی به سوی تروریست ها حمله کنید که باید به طور برنامه ریزی عمل کنید، تا شکست نخورید. بازی Counter Terrorist Shoot بدون نیاز به دیتا می باشد و علاوه بر این حجم اندکی دارد که می توانید آن را از ادامه مطلب دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Counter Terrorist Shoot

  • مبارزه با تروریست ها و  تیراندازی به تمام توابع
  • وجود سلاح های بسیار، سلاح های ویژه، سلاح های سنگین، تفنگ های تهاجمی، سلاح های اصلی و کمکی
  • بسیاری از سلاح ها از جمله AK47، MP5، M4 تفنگ، تفنگ ساچمهای، تفنگ تک تیرانداز از خفا و …
  • دارای حالت های مختلف که عباتند از ماموریت، حالت بمب خنثی، حالت زامبی و …
  • طراحی شده با محیط 3D واقعی، گرافیک 3D با کیفیت بالا

دانلود Counter Terrorist Shoot 1.6 – بازی اکشن کانتر تروریست شوت اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.