دانلود Cooking Madness 1.1.2 – بازی آرکید جنون آشپزی (پخت و پز) اندروید

انتشار: 28 اسفند 1396
ورژن: 1.1.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Cooking Madness 1.1.2 – بازی آرکید جنون آشپزی (پخت و پز) اندروید

Cooking Madness – A Chef’s Restaurant Games یک بازی آشپزی فوق العاده و بسیار سرگرم کننده مخصوص دوستداران بازی های آشپزی اندروید می باشد. مدیریت کردن دقیق زمان، تهیه سریع غذای سفارش داده شده، پخت و پز دیوانه وارد  و حرفه ای و … از برخی کارهای مهمی است که در بازی باید حتما آن ها را تکمیل کنید و انجام دهید تا به یک آشپز فوق ماهر تبدیل شوید. مشتریان از گرسنگی به رستوران شما پناه آورده اند، آن ها را با غذاهای مورد علاقه شان که سفارش می دن، سیر کنید و رضایت کامل را جذب نمایید تا پیشرفت فوق العاده داشته باشید.

آشپزی در ابتدای بازی شاید آسان و سرگرم کننده باشد، ولی بعد از مدتی شاهد سطح های چالش انگیز خواهید بود که باید سفارش تمام مشتریان به موقع آماده کنید. هر مشتری غذای متفاوتی را نسبت به دیگر مشتریان سفارش می دهد، اینجاست که بازی بسیار سخت شده و شما را دچار چالش می کند. پخت و پز غذاهای مختلف از جله دریایی، خانگی، کلاسیک و … بدون شک برای شما جذاب خواهد بود و می توانید شما را ساعت ها سرگرم کند. شما با جمع آوری کارت های کلیدی کافی می توانی از طریق آن رستوران و سبک آشپزی خود را ارتقاء بدبد و غذاهای جدید را آشپزی! بازی Cooking Madness در گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به نام خود ثبت کند!

ویژگی های بازی Cooking Madness

 • سفر  کردن و کشف رستوران های مختلف و جذاب
 • دریافت و کسب نکات بزرگ  از مهارت های آشپزی
 • باز کردن رستوران های جدید با جمع آوری کارت کلید های کافی
 • امکان ارتقاء دادن آشپزخانه خود به سطح بالاتر
 • وجود بسیاری از سطوح سرگرم کننده از جنون آشپزی
 • داشتن مأموریت های خاص و دستاوردهای ویژه
 • وجود انواع بسیاری از غذاهای خوشمزه و مختلف

دانلود Cooking Madness 1.1.2 – بازی آرکید جنون آشپزی (پخت و پز) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.