دانلود Cooking Diary: Tasty Hills 1.1.0 – بازی خاطرات آشپزی برای اندروید

انتشار: 20 شهریور 1397
ورژن: 1.1.0
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Cooking Diary: Tasty Hills 1.1.0 – بازی خاطرات آشپزی برای اندروید

Cooking Diary: Tasty Hills خاطرات آشپزی خوشمزه یک بازی نسبتا جدید اندرویدی همانند دیگر بازی های آشپزی در سبک شبیه سازی برای اندروید می باشد که از کیفیت طراحی بالایی برخوردار است. داستان بازی از این قرار است که پدربزرگ شما از شما خواسته است تا به رویای خود برای تبدیل شدن به بزرگترین آشپز در تاریخ تحقق بخشید و آن ها را واقعی نمایید. در این باز برای رسیدن به هدف خود با آسپزان دیگر به نوعی مبارزه خواهید نمود و رقابت خو درا بالاتر از آن ها ادامه خواهید داد تا بتوانید به بهترین نحوه رستوران را پیشرفت دهید. قبل از همه چیز باید با جمع اوری پول سکه با فروش غذا، مهارت های آشپزی را بالا ببرید و بعد کم کم برای موارد جدیدتر را پیشرفت دادن فوق العاده رستوران خود به کار بگیرید.

بازی Cooking Diary از گیم پلی منحصر به فردی برخوردار است که یک بازی آشپزی مدیریت زمان سریع و هیجان انگیز است را ره ارمغان می آورد که از بسیاری قابلیت ها برخوردار است. مهارت های چند وظیفه ای خود را به آزمون بگذارید. ده ها غذاهای افسانه را با پدربزرگ و دستیار خود آماده کنید تا دلهای مشتریان خود را برآورده کنید. به یک مدرسه آشپزی بپیوندید و مسابقات خود را شروع نمایید تا رسیدن به هدف را نزدیک تر کنید. بازی Cooking Diary®: Tasty Hills در مارکت پلی استوری گوگل توسط استودیو MyTona طراحی شده و مورد عرضه قرار گرفته است که توانسته امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را با بیش از 500 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های کلیدی بازی Cooking Diary: Tasty Hills :

– طراحی و باز کردن بسیایر از رستوران های رویایی

– غذاهای خوشمزه و رویای برای کسب مهارت آشپزی آن ها

– تزئین رستوران های خود را با توجه به سلیقه خود

– سفارشی کردن ظاهر شخصیت خود را با بیش از 100 موارد از لباس و لوازم جانبی

– تلاش برای وارد شدن به مسابقه آشپزی و کسب افتخار

– داشتن بروزرسانی های منظم

دانلود Cooking Diary: Tasty Hills 1.1.0 – بازی خاطرات آشپزی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.