دانلود Conquest 3 Kingdoms 3.2.1 – بازی استراتژی فتح سه پادشاهی اندروید

انتشار: 27 بهمن 1396
ورژن: 3.2.1
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Conquest 3 Kingdoms 3.2.1 – بازی استراتژی فتح سه پادشاهی اندروید

Conquest 3 Kingdoms یک بازی شبیه سازی و استراتژی جدید بر اساس داستانی جنگ و عاشقانه حماسه سه پادشاهی است که توسط استودیو بازی سازی MainGames در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه یافته است. پادشاهی خود را بسازید و گرمای نبرد را در میدانهای جنگ باستانی مثل دوران سه امپراتوری احساس کنید! برنامه ریزی استراتژی خود را برای پیروزی ابدی و متحد کردن تمام پادشاهی های تحت حکومت بسازید و چالش های بسیار را برای خود در این عرصه پرقدرت فراهم کنید! البته همه چیز به مدیریت پادشاهی شما بستگی دارد که آن ها را چگونه مدریت و بر عهده بگیرید و باعث گسترش یا پیشرفت جکومتی از لحاظ ها وسعت، قدرت، تجهیزات و … شوید. بسیاری ز کارت های بازی را که وجود برای جمع آوری هستند باید با چالش های خود به دست آورید.

بازی Conquest 3 Kingdoms را شما می توانید به صورت آنلاین بازی کنید و شاهد یک گیم پلی بی پایان از جنگ های حماسی در هر زمان از زمان واقعی باشد و برای یک داستان و حکومت واقعی از داستان افسانه ای سه بردادر به وجود آورید! امتیاز این بازی در مارکت گوگل پلی 4.1 از 5.0 را کسب کرده و البته 5 میلیون بار نیز دانلود شده است!

برخی از ویژگی های بازی Conquest 3 Kingdoms

  • مدیریت پادشاهی خود
  • حالت جذاب و داستان زنده
  • گیم پلی با جنگ بی پایان
  • جمع آوری تجهیزات
  • – شکت دادن دشمنان با چالش های استراتژی و تلاش و سعی خود در برابر حمله دشمنان

دانلود Conquest 3 Kingdoms 3.2.1 – بازی استراتژی فتح سه پادشاهی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.